Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Wystawcy

FAQ

Wybierasz się do nas po raz pierwszy? Zapoznaj się z poniższym działem, gdzie znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie!

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?

Bilety są dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu podczas trwania festiwalu. Zalecamy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzisz czas na staniu w kolejce na miejscu. Bilety w internetowej przedsprzedaży możesz kupić w niższych, promocyjnych cenach.

Czy muszę wykupić wejściówkę, jeśli tatuuję się w trakcie Konwentu?

Tak. Modele umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu, również muszą posiadać bilet zakupiony w kasach bądź w przedsprzedaży.

Czy dzieciom przysługuje zniżka?

Dzieci do lat 10 są wpuszczane na Tattoo Konwent bez żadnych opłat. Warunkiem jest obecność opiekuna i okazanie dokumentu poświadczającego wiek dziecka.

Czy osoby z niepełnosprawnością są zwolnione z opłat za wstęp?

Osoba z niepełnosprawnością wchodzi na teren festiwalu wraz z jednym dorosłym opiekunem za darmo. Wystarczy okazanie dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Czy dozwolone jest wniesienie aparatu / kamery na teren Konwentu?

Tak. Nie przewidujemy żadnych ograniczeń – prosimy jednak o uzyskanie zgody tatuatora/osoby tatuowanej przed wykonaniem zdjęcia.

Czy dozwolone jest wprowadzanie zwierząt na teren Konwentu?

Tak. Na naszym festiwalu każdy jest mile widziany. Pies powinien jednak przebywać na smyczy pod stałym nadzorem opiekuna oraz posiadać aktualne i udokumentowane szczepienie przeciw wściekliźnie. Opiekun ponosi pełną odpowiedzialność za zachowanie zwierzęcia i jest zobowiązany za posprzątanie ewentualnych nieczystości.

Jak wytatuować się na Konwencie?

1. W zakładce Wystawcy znajdziesz wszystkich wystawców tatuujących podczas imprezy. Skontaktuj się z wybranym studiem lub artystą i zapytaj o wolne terminy podczas Konwentu. Lista wystawców jest ciągle aktualizowana, ale radzimy nie czekać z zapisami do ostatniej chwili.

2. Zajrzyj na profil naszego wydarzenia na FB. Możesz ogłosić się na nim jako osoba chętna do wytatuowania się podczas Konwentu.

3. Przyjdź na Konwent i poszukaj artystów z wolnymi terminami lub umów się z nimi na sesję w dogodnym terminie po zakończeniu wydarzenia.

Jak znaleźć modela do tatuowania podczas Konwentu?

1. Zajrzyj na profil naszego wydarzenia na FB. Możesz ogłosić się na nim jako tatuator chętny do wykonania projektu podczas Konwentu.

Sponsorzy