Jedni z najbardziej rozpoznawalnych twórców na polskiej scenie rapowej. Klasyka i głos młodego pokolenia! Zapraszamy na koncerty O.S.T.R. i Tymka na Tattoo Konwent w Poznaniu 23 i 24 marca. Wstęp z biletami jednodniowymi lub karnetami.

Dwójka artystów reprezentująca dwa różne pokolenia w rapie.
O.S.T.R autor 30 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz Diamentowej Płyty za album “Życie po śmierci”, a także 10 platynowych i 7 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie platynowych. Oraz ikona młodego rapu TYMEK – artysta, piosenkarz, kompozytor, którego płyty oraz utwory wielokrotnie osiągały status platynowych i diamentowych płyt. Sprzedał w Polsce ponad 60 tys. egzemplarzy swoich albumów.

O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.  Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

TYMEK

Tymek to wielokrotnie nagradzany artysta ze sceny hip-hopowej. Popularność zdobył dzięki singlowi “Język Ciała”, który w 2021 roku jako pierwszy utwór hip-hopowy w Polsce otrzymał status podwójnej Diamentowej Płyty. Występ nie obejdzie się bez kawałków jak: Romans, Poza kontrolą, Język Ciała, Anioły i Demony, Rainman i Będzie lepiej.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy