Specjalnie z myślą o miłośnikach ciekawego rękodzieła co edycję organizujemy podczas Tattoo Konwentu specjalną strefę Rzemiosła i Sztuki. W przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich nie tylko zrobicie sobie nowy tatuaż, ale również kupicie własnoręcznie wykonane, jakościowe produkty i weźmiecie udział w ciekawych warsztatach. Zapraszamy!

Aby wziąć udział w dowolnych warsztatach, należy zaopatrzyć się w specjalną wejściówkę na wybrany warsztat w strefie Sztuki i Rzemiosła. Koszt to 100 zł (w tym wejście dwudniowe na teren targów). Bilety z wejściówką na dowolne warsztaty będą dostępne również na bramkach.

Tworzenie biżuterii z GEMMU JEWELRY

Godzinne warsztaty obejmą naukę podstawowych technik jubilerskich. Każdy uczestnik wyjdzie z nich z wybranym zestawem: 2 par własnoręcznie wykonanych kolczyków lub kolczyków i bransoletki.

Pracom praktycznym będzie towarzyszyć krótka prezentacja na temat kamieni półszlachetnych z uwzględnieniem tych najbardziej cenionych w Chinach (np. biżuteria z bursztynu, koralu, jadeitu). Prowadząca warsztaty Weronika z Gemmu Jewelry opowie trochę o własnej przygodzie z biżuterią i pokaże kilka ciekawych inspiracji. W warsztacie może wziąć udział każdy – nie jest wymagana żadna wiedza na temat biżuterii ani specjalne umiejętności. Wystarczy tylko chęć tworzenia czegoś wyjątkowego!

Po więcej zapraszamy na Instragram Gemy Jewelry.

Tworzenie obroży i pieszczoch z kolektywem CZARCI KRĄG

Zapraszamy na warsztaty z kolektywem Czarci Krąg, podczas których będziecie mieć okazję zapoznać się z procesem wytwarzania mrocznych akcesoriów: obroży, pieszczoch. Poznacie podstawowe materiały i narzędzia oraz dowiecie się jak ich używać. Będziecie mieć okazję wyżyć się manualnie w swobodnej atmosferze.

W planie omówienie materiałów i technik, czas na wykonanie spersonalizowanej obroży oraz konsultacje indywidualne. Zapewniamy materiały.

Koszt 50zł/os | czas 1,5h | max 10 osób

Więcej o Czarcim Kręgu na ich Instagramie!

Turbo CERAMIKA z MARIĄ CIAPALSKĄ

W oparciu o gotowe, gipsowe formy z autorskiej pracowni Marii Ciapalskiej, każdy uczestnik będzie mógł stworzyć małą, ceramiczną głowę ozdobioną według własnego pomysłu. Na tym mini warsztacie doświadczycie pierwszego etapu pracy z ceramiką- modelowania. Suszeniem i wypałem zajmie się już sama artystka, a gotowe prace roześle na wskazane adresy.

Podczas spotkania dowiecie się o właściwościach ceramiki. Będzie też czas na pytania i odpowiedzi.

Koszt 120zł/os. | czas 2,5-3h

Warsztaty z pracownią ceramiki CZARKA

Warsztaty I: Tworzenie pierwszego kubka

Na tych warsztatach każdy z Was będzie miał okazję ulepić swój pierwszy kubek. W planach stworzenie naczynia i pokrycie go kolorem. Wasze prace zostaną wypalone osobiście przez Czarka, a termin realizacji to 2-3 tygodnie.

Koszt 120zł/os. | czas 60 min

Warsztaty II: Wprowadzenie do ceramiki użytkowej

Na tym warsztacie dowiecie się wszystkiego o glinie – jakie przedmioty można z niej wykonywać oraz jakich technik używać. Na koniec, każdy z Was będzie mógł zabrać do domu swój własnoręcznie wykonany przedmiot!

Koszt 50 zł/os. | czas 45 min

Warsztaty III: Indywidualne spotkanie z ceramiką

Na tym warsztacie możecie stworzyć spersonalizowany przedmiot, dopasowany do Waszych preferencji. Wybierzcie kształt, kolor i ozdoby i poczekajcie na wypał. Termin realizacji ustalany indywidualnie.

Koszt 200 zł/os. | czas 60 min

MONIKA “MIŚKA” FERENC-CHAŁADA – WIERZĄC W SIEBIE

Zapraszamy Was także na przygodę z maszyną do szycia, w trakcie której każdy uczestnik warsztatów samodzielnie stworzy workoplecak, z którym wróci do domu.

Na tych warsztatach otrzymacie podstawową wiedzę na temat maszyn do szycia oraz samego procesu szycia. Dowiedziecie się, co jest niezbędne i jakich sprytnych gadżetów używa się w profesjonalnej pracowni krawieckiej. W cenie warsztatów znajdują się materiały do uszycia.

Koszt 75 zł/os. | czas 60 min

Odwiedź stronę projektu na Facebooku lub Instagramie.

SMOLAREC LEATHERCRAFT

Chcesz spróbować się w skórzanym rzemiośle?

Potrzebujesz po prostu paska czy portfela? A może po prostu masz chwilę, którą chcesz zająć czymś interesującym? Każdy powód jest dobry, aby podjąć to wyzwanie!

Ty wybierzesz przedmiot do wykonania i Ty w pełni go wykonasz od wykroju po szew. Do wyboru: pasek do spodni, kartownik, bransoleta/ choker lub brelok. W trakcie warsztatu poznasz różne techniki i narzędzia, które sprawią, że Twój produkt będzie czymś wyjątkowo satysfakcjonującym! Będzie cięcie, młotkowanie, klejenie, szycie, okuwanie, stemplowanie i inne. W zależności od wybranego przez Ciebie pomysłu i jego złożoności spędzimy na procesie między 15 min a 1,5 h. Doświadcz nowego i zrób sobie pamiątkę!

TATTOO ARTIST KIDS – TU NAJMŁODSI ODKRYJĄ SWOJĄ ARTYSTYCZNĄ PASJĘ

Na te niezwykłe warsztaty artystyczne zapraszamy najmłodszych. Dwa dni pełne kolorów, kreatywności
i niezapomnianej zabawy czekać będą na nich w Strefie Tattoo Artist Kids .

Co czeka na ich na Konwencie? Stworzenie własnej, personalizowanej Tattoo Torby Spotkanie z Kristin Art i Marcinem Michalewiczem Art. Dla naszych małych artystów to nie tylko warsztaty, to podróż w świat wyobraźni! Niech Wasze dzieci odkryją radość tworzenia i inspirację w magicznym świecie sztuki!

WARSZTATY BIŻUTERII Z NAMI JEWELRY

Chcesz stworzyć fantastyczną i unikatową ozdobę, która pozwoli wyróżnić się z tłumu? Zapraszam na warsztaty tworzenia niezwykłych opasek na głowę w formie korony.

W trakcie warsztatów skomponujesz z opaski, kwiatów i dodatków własną koronę. Nie potrzeba żadnych zdolności manualnych, wystarczy wyobraźnia. Wszystkie materiały dostępne będą w trakcie warsztatów, z których każdy wyjdzie z profesjonalną koronę, która sprawdzi się na nie jednej imprezie.

Chcesz zobaczyć więcej zapraszamy na Instagram NamiArt.

CUSTOMIZACJA UBRAŃ Z DR SHOES

Warsztaty, na których każdy będzie mógł z pomocą szablonów stworzyć unikalne wzory na ubraniach lub płótnach. To doskonała okazja, by stworzyć sobie pamiątkę po wydarzeniu!

Szablony i Materiały: Zapewniamy szeroki wybór szablonów oraz wszystkie niezbędne materiały, abyś mógł z łatwością stworzyć swoje własne dzieło. Nie musisz być profesjonalistą ani mieć doświadczenia w malarstwie czy rysunku.

⁠Indywidualne Dostosowanie: Dzięki naszym szablonom i pomocniczemu personelowi, każdy będzie mógł stworzyć coś wyjątkowego, które odzwierciedli jego osobowość i styl.

Własne Ubrania: Zachęcamy również do przyniesienia swoich własnych ubrań, które chcesz odnowić lub ozdobić. Możesz przynieść ulubioną koszulkę, bluzkę czy torbę, a my pomożemy Ci nadać im zupełnie nowy wygląd.

Kreatywna Atmosfera: Nasze warsztaty to nie tylko okazja do tworzenia sztuki, ale również do zabawy i spotkania nowych osób z podobnymi zainteresowaniami. Staramy się stworzyć przyjazną i inspirującą atmosferę, która pozwoli Ci w pełni wyrazić swoją kreatywność.

Zapraszamy na Instagram i Facebook Dr Shoes.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy