Nasz konwent właśnie zyskał jeszcze więcej ognia i dynamiki! Jak? Dzięki obecności wyjątkowego gościa. Słynący z niesamowitej energii i pasji do muzyki, DJ Feel-X pojawi się na naszej scenie, by dostarczyć uczestnikom niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Przygotujcie się na serię elektryzujących setów, które będą rozbrzmiewać w przerwach między występami scenicznymi i konkursami.

fot. Przemysław Górecki

Sebastian DJ FEEL-X

Początki i rozwój kariery

Sebastian DJ FEEL-X jest znaczącą postacią na polskiej scenie muzycznej od lat 90. Pochodzący z Końskich artysta, już w młodym wieku wykazywał się niezwykłym talentem i pasją do muzyki. W 1995 roku był jednym z założycieli MAD CREW, co dało początek jego bogatej karierze.

Jego muzyczna podróż szybko nabrała tempa dzięki współpracy z wieloma wybitnymi wykonawcami, takimi jak Wzgórze Ya-Pa-3, Kazik Staszewski z Kultem oraz Kapelą Ze Wsi Warszawa, a także Los Pierdols, Gutek, Wojtas, DonGuralEsko, Kali i wielu innych. DJ FEEL-X współtworzył również Baku Baku To Jest Skład oraz legendarną grupę Kaliber 44, które umocniły jego pozycję w świecie muzyki.

Zainteresowania i pasje

Jego pasja wykracza poza granice DJ-ki. Zajmuje się również grafiką i realizacją video, a jego zainteresowania artystyczne obejmują także graffiti. Hip-hop stał się nieodłączną częścią jego życia już we wczesnych latach 90., kiedy to uczęszczał do szkoły średniej w USA. Po powrocie do Polski, muzyka ta na stałe zadomowiła się w jego sercu.

DJ FEEL-X jest wierny idei samorealizacji i ciągłego kształcenia się. Otwarty na różnorodne style, jest nie tylko doświadczonym producentem, DJ-em i realizatorem, ale również animatorem kultury, dla którego muzyka jest całym życiem. Na jego koncie znajduje się ponad 150 wydawnictw, w których brał udział. Czy jest coś co może lepiej świadczyć o doświadczeniu i wszechstronności?

Tu dowiecie się o nim więcej:

A tutaj go posłuchacie:

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy