Już wkrótce Circus of Horrors na Tattoo Konwent! Poznajcie alternatywny cyrk z dziwacznymi i niewiarygodnymi występami! Przed nami pokazy przy muzyce rockowej na żywo, połykacze ognia i mieczy, akrobaci i inni artyści, którzy przesuwają granice rozrywki, którą znacie!

The Circus of Horrors to brytyjski cyrk współczesny stworzony przez Johna Haze i Gerry’ego Cottle’a. Po raz pierwszy występowali na festiwalu w Glastonbury w 1995 roku. Łączą horror, czarną komedię, muzykę rokową i występy cyrkowe. Cyrk wykorzystuje obrazy gotyckie i steampunkowe nawiązując do wiktoriańskich dziwactw i burleski.  Już 23/24 marca zobaczymy ich na scenie Tattoo Konwent.

Show Kabaret Ciekawostek doktora Haze’a – to nowy projekt grupy The Circus Of Horrors który, zadziwia niesamowitą scenografią, światłami, efektami specjalnymi i szokującymi występami cyrkowymi – a wszystko to utrzymane w mrocznej atmosferze prosto z horroru. Show przewidziane na rok 2024 jest najwyższym hołdem dla doktora Haze’a – konferansjera i twórcy Cyrku grozy, który pozostawił po sobie dziedzictwo dziwacznej i odważnej rozrywki.

Zaciekawieni?! Sprawdźcie więcej na ich Instagramie i stronie internetowej!

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy