Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Dodatkowo oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek. Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kody na swoim telefonie!

Wystawcy

FAQ

Wybierasz się do nas po raz pierwszy? Zapoznaj się z poniższym działem, gdzie znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie!

Czy dozwolone jest wprowadzanie zwierząt na teren Konwentu?

Niestety nie. Prosimy o zostawienie swoich pupili w domu. Wyjątek stanowi pies przewodnik.

Czy dozwolone jest wniesienie aparatu / kamery na teren Konwentu?

Tak. Nie przewidujemy żadnych ograniczeń – prosimy tylko o uzyskanie zgody tatuatora / osoby tatuowanej przed wykonaniem zdjęcia

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?

Bilety są dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu, w recepcjach podczas trwania targów. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzisz czas na staniu w kolejce na miejscu. Bilety w internetowej przedsprzedaży możesz kupić w niższych, promocyjnych cenach.

Czy po wyjściu z imprezy mogę na nią wrócić?

Dzieci do lat 7 są wpuszczane na Poznań Tattoo Konwent bez żadnych opłat. Warunkiem jest obecność opiekuna i okazanie dokumentu poświadczającego wiek dziecka.

Czy muszę wykupić wejściówkę, jeśli tatuuję się w trakcie Poznań Tattoo Konwent?

Tak. Odwiedzający umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu, również muszą posiadać zakupiony w kasach bądź w przedsprzedaży bilet.

Czy jeśli jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej / osobą niepełnosprawną również muszę kupować bilety?

Osoba niepełnosprawna wchodzi na teren targów wraz z jednym dorosłym opiekunem za darmo. Wystarczy, że okaże dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Czy podczas trwania Poznań Tattoo Konwent można się wytatuować / zostać modelem?

Oczywiście! To jeden z głównych celów imprezy. Najlepiej postępować według następujących zasad: Prosimy o wejście do działu Wystawcy na stronie konwentu, Następnie wybranie artysty, którego prace przypadną wam do gustu najbardziej, Potem pozostaje już tylko skontaktować się z wybranym artystą i umówić na sesję podczas trwania imprezy, Można oczywiście przyjść na PTK i dopiero na miejscu szukać odpowiedniego artysty – należy jednak pamiętać, że wielu spośród tatuatorów nie będzie już miało terminu na wykonanie kolejnego tatuażu, dlatego najlepiej umówić się przed wydarzeniem.

Czy muszę wykupić wejściówkę, jeśli tatuuję się w trakcie Poznań Tattoo Konwent?

Tak. Odwiedzający umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu również muszą posiadać zakupiony w kasach bądź w przedsprzedaży bilet.

Sponsorzy

Partnerzy