Podczas Poznań Tattoo Konwent rusza akcja “Dziarka dla równości”, która będzie towarzyszyła nam podczas każdej z 7 tegorocznych imprez. Chętni uczestnicy Konwentu będą mogli wytatuować sobie symboliczną tęczę i wesprzeć w ten sposób osoby ze środowiska LGBT+. Opłata za udział w akcji to min. 100 zł.

Całej tegorocznej serii Konwentów będzie przyświecać hasło „Wyrażaj się”, zachęcające do bezkompromisowego i odważnego mówienia o sobie, swoich poglądach i emocjach. Chcemy, Konwent był bezpiecznym miejscem spotkań, w którym nie ma mowy o wykluczeniach i nienawiści. W ramach akcji „Dziarka dla równości” chętni uczestnicy Konwentu będą mogli wytatuować sobie proste symbole równościowe jako znak solidarności ze środowiskami LGBT+. Środki zebrane podczas akcji zostaną w całości przekazane Grupie Stonewall na pomoc psychologiczną i prawną osobom LGBT+ oraz ich rodzinom. Organizację będzie można również wesprzeć, korzystając z oferty sklepu Out&Proud dostępnego w strefie mody i designu.

Nasze środowisko jak żadne inne jest przykładem tego, że różnice mogą budować ciekawą i kolorową społeczność, w której każdy może czuć się dobrze z sobą samym. Cel ten będziemy realizować chociażby poprzez wsparcie lokalnych organizacji walczących z wykluczeniem i dyskryminacją. W Poznaniu działamy z Grupa Stonewall. – mówi Marcin Pacześny.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy