News

No posts to show

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Exhibitors

FAQ

Coming for the first time? Please familiarize with the following section where you are going to find frequently asked questions and answers!

Czy dozwolone jest wprowadzanie zwierząt na teren Konwentu?

Tak. Na naszym festiwalu każdy jest mile widziany. Pies powinien jednak przebywać na smyczy pod stałym nadzorem opiekuna oraz posiadać aktualne i udokumentowane szczepienie przeciw wściekliźnie. Opiekun ponosi pełną odpowiedzialność za zachowanie zwierzęcia i jest zobowiązany za posprzątanie ewentualnych nieczystości.

Czy dozwolone jest wniesienie aparatu / kamery na teren Konwentu?

Tak. Nie przewidujemy żadnych ograniczeń – prosimy jednak o uzyskanie zgody tatuatora/osoby tatuowanej przed wykonaniem zdjęcia.

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?

Bilety są dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu podczas trwania festiwalu. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzisz czas na staniu w kolejce na miejscu. Bilety w internetowej przedsprzedaży możesz kupić w niższych, promocyjnych cenach.

Czy dzieciom przysługuje zniżka?

Dzieci do lat 7 są wpuszczane na Poznań Tattoo Konwent bez żadnych opłat. Warunkiem jest obecność opiekuna i okazanie dokumentu poświadczającego wiek dziecka.

Czy muszę wykupić wejściówkę, jeśli tatuuję się w trakcie Poznań Tattoo Konwent?

Tak. Odwiedzający umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu, również muszą posiadać bilet zakupiony w kasach bądź w przedsprzedaży.

Czy jeśli jestem opiekunem osoby z niepełnosprawnością również muszę kupować bilety?

Osoba z niepełnosprawnością wchodzi na teren festiwalu wraz z jednym dorosłym opiekunem za darmo. Wystarczy okazanie dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Czy podczas trwania Poznań Tattoo Konwent można się wytatuować/zostać modelem?

Oczywiście! To jeden z głównych celów imprezy. Najlepiej postępować według następujących zasad: Prosimy o wejście do działu Wystawcy na stronie konwentu, Następnie wybranie artysty, którego prace przypadną wam do gustu najbardziej, Potem pozostaje już tylko skontaktować się z wybranym artystą i umówić na sesję podczas trwania imprezy, Można oczywiście przyjść na PTK i dopiero na miejscu szukać odpowiedniego artysty – należy jednak pamiętać, że wielu spośród tatuatorów nie będzie już miało terminu na wykonanie kolejnego tatuażu, dlatego najlepiej umówić się przed wydarzeniem.

Czy muszę wykupić wejściówkę, jeśli tatuuję się w trakcie Poznań Tattoo Konwent?

Tak. Odwiedzający umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu również muszą posiadać bilet zakupiony w kasach bądź w przedsprzedaży.

Sponsors

Partners