Agnieszka Marczak jest artystką z wieloletnim doświadczeniem estradowym w kraju i za granicą. Wszystkie jej występy są pełne pasji i szacunku do publiczności, której całkowicie oddaje się z chwilą wejścia na scenę. Przed kurtyną profesjonalna akrobatka-kontorsjonistka, mistrzyni Hula Hoop oraz ceniona na świecie tancerka brzucha.

Rok 2007 przyniósł jej rok 2007, choć swój debiut przed wielką publicznością miała już jako czterolatka. Będąc córką artystów cyrkowych wzrastała w atmosferze wielkiego szacunku do sceny i sztuki. Wartościowym zwieńczeniem wielu lat treningów i szkoleń był udział w ścisłym Finale programu ‘Mam Talent!’ w 2013 roku. Od tamtej pory Agnieszka wystąpiła w 14 krajach m.in.: Japonii, Chinach, USA, Katarze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Izraelu. Jest także laureatką wielu międzynarodowych konkursów. Regularnie współpracując z firmami w Polsce łącznie oddała już ponad 700 występów! Każdy z nich traktując jako ten wyjątkowy!

Po zaprezentowaniu swojej pasji m.in. w ‘Dzień Dobry TVN’ oraz ‘TVN Turbo’ otrzymała wiele zaproszeń do poprowadzenia szkoleń akrobatycznych i tanecznych, podczas których chętnie dzieli się swoją pasją z innymi. Jako certyfikowany instruktor szkoli także z zakresu rozciągania, systemu samoobrony Krav Maga oraz strzelania bojowego.

https://agnieszkamarczak.com/

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors