Jurorzy

SERGEY BUTENKO

Tatuator z Wrocławia, właściciel studia BootiQue Tattoo. Wielokrotny zwycięzca konkursów na najlepsze tatuaże Tattoo Konwent. Od 2012 roku tatuuje w stylu realistycznym. Jego ulubione motywy to sci-fi, filmy i portrety. Tatuaże ocenia pod kątem precyzji wykonania i kreatywności.

https://www.instagram.com/butenko_serik/

IGOR MITRENGA

Tatuator i grafficiarz działający w czeskiej Pradze i Nowym Yorku. Mistrz realizmu. Współwłaściciel studia Yart Tattoo Space. Na przestrzeni lat wypracował swój autorski styl “graffitirealizm”. Łączy ze sobą lettering, duże plamy jasnych i zdecydowanych kolorów, portrety oraz motywy z popkultury.

https://www.instagram.com/im_tattoo/

RICHARD DAN

Tatuator specjalizujący się w czarnych tatuażach graficznych. Właściciel właściciel studia Eternal Rebel w włoskiej Bresci. Fascynują go przede wszystkim mroczne klimaty i ciemność. W swoich pracach łączy ze sobą motywy takie jak radość i cierpienie, nienawiść i miłość. Bierze udział w licznych międzynarodowych konwencjach tatuażu, prezentując swoje prace i zasiadając w jury.

MAX GHOSTAR

Jeden z bardziej cenionych realistów na międzynarodowej scenie tatuażu. Artysta z 23-letnim doświadczeniem i ponad 50 międzynarodowymi nagrodami. Unikalny w jego własnej technice impresjonizmu i akwareli. Technika ta łączy płynność z luźnymi pociągnięciami, które skutkują bardzo realistycznymi portretami.

IG

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy