TattooCon to projekt odbywający się w ramach Poznań Tattoo Konwent skierowany do tatuatorów, managerów i właścicieli studiów tatuażu. Uczestników wydarzenia czekają dwa wyjątkowe dni wykładów i szkoleń z profesjonalistami. Program konferencji jest stale uzupełniany – na ten moment swoją obecność potwierdził Krzysiek Krajewski, który przeprowadzi szkolenie z technik tatuażu “Ornament. Geometria. Grafika.”

Oferta TattooCon jest skierowana i do doświadczonych tatuatorów oraz właścicieli studiów, jak i osób, którzy dopiero stawiają w świecie tatuażu pierwsze kroki. Zakres tematyki i wiedzy:

tatuatorzy – otrzymają nowe narzędzia do pracy i promocji własnej marki,

managerowie i właściciele studiów tatuażu – poszerzą własne kompetencje; uzyskają wiedzę, która pomoże przy bookingu; oraz uzyskają wiele świeżych rozwiązań mogących pomóc w promocji studia i pozyskaniu nowych klientów.

ORNAMENT. GEOMETRIA. GRAFIKA. | SZKOLENIE Z TECHNIK TATUAŻU

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak pracować z konturem, wypełnieniem, miękkim cieniowaniem, a także z technikami „peppershading” i „dot by dot” oraz jak odbić kalkę, żeby trzymała się 8 godzin i na co zwrócić uwagę przy projektowaniu wzoru. 

Warsztat przewidziany jest dla osób tatuujących na różnym poziomie zaawansowania. Ci najbardziej zaawansowani będą mogli dowiedzieć się jak poprawić technikę oraz usprawnić/przyśpieszyć swoją pracę, ale prowadzący planuje też poruszać bardzo podstawowe kwestie, więc początkujący też sporo z niego skorzystają.

Na przykładzie tatuażu geometrycznego zostaną zaprezentowane techniki przydatne dla wszystkich styli graficznych – warsztat będzie przydatny również dla osób tatuujących w innych stylach.

Prowadzący

Krzysiek Krajewski

Tatuator i założyciel studia Nice And Easy Tattoo w Warszawie. Od ponad 12 lat zajmuje się tatuażem geometrycznym i ornamentalnym. Zdobywca wielu nagród i juror na konwencjach tatuażu. 

IG: @krajewski.tattoo

@niceandeasytattoo

Harmonogram szkolenia:

11:00-12:00 Omówienie wzoru, sprzętu i materiałów oraz odbicie kalki

12:00-14:30 Wykonanie tatuażu – w trakcie pytania i odpowiedzi

14:30-15:00 Przerwa

15:00-18:00 Wykonanie tatuażu – w trakcie pytania i odpowiedzi

18:00-19:00 Omówienie wykonanego tatuażu, rozmowa podsumowująca szkolenie

Szczegóły:

Kiedy? 23-24.03.2024, godz. 11:00-19:00

Gdzie? Poznań Tattoo Konwent, MTP

Ile czasu? ok. 8h

Koszt warsztatu: 500 zł (zapisy przez biletomat.pl)

Liczba miejsc jest ograniczona (max. 25 miejsc), wykupienie wejściówki gwarantuje udział w warsztatach.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, jeżeli na warsztaty nie zapisze się więcej niż 3 osoby. 

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy