Sztorm

Wyjątkowe STUDIO TATUAŻU Sztorm w Gdańsku. Na pokładzie naszego studia nie doświadczysz rutyny, bo załoga tego okrętu to ludzie, którzy od lat łączą pracę z najszczerszą pasją. Zarażamy energią, tworzymy oryginalne wzory, a pojęcie przeciętności to dla nas czysta abstrakcja.

Chcesz wyróżniać się w tłumie? Pomożemy Ci podkreślić Twój unikalny styl! Każdy z nas od lat szlifuje swój rzemieślniczy kunszt, wykonując tatuaże, które gustownie zdobią dowolny fragment skóry. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, by uwydatnić piękno kobiecego ciała czy podkreślić silną męską osobowość. Od lat jesteśmy częścią kultury poświęconej modyfikacji ciała, całkowicie oddając się licznym technikom wykonywania tatuażu.

Chcesz tatuaż, ale nie wiesz jaki? Daj nam pomysł i odrobinę czasu. My dorzucimy do tego talent i doświadczenie, a Ty na własnej skórze odczujesz, że świetny z nas duet! Wspólnie wykonamy dzieło, które będzie miało bezcenną wartość.

Gronek Mateusz

Galeria

Dezet Damian

Galeria

Koteu

Galeria

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek! Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kodu na swoim telefonie.

Sponsorzy