Poznań

23/24.03.2024

Zobacz więcej

Gdańsk

27/28.07.2024

Zobacz więcej

Katowice

24/25.08.2024

Zobacz więcej

Łódź

23/24.11.2024

Zobacz więcej

Idea

Tattoo Konwent to niecodzienne spotkanie ze sztuką tatuażu. Podczas dwudniowego festiwalu, odwiedzający mają okazję na żywo zaobserwować jak powstają autorskie tatuaże tworzone przez najbardziej utalentowanych tatuatorów z kraju i zagranicy. Każdorazowo, w części wystawienniczej spotkać można co najmniej stu artystów reprezentujących różne style tatuowania.  Przedstawiciele studiów tatuażu wykonują autorskie wzory na skórze umówionych wcześniej na sesję modeli.

Podczas Tattoo Konwent odwiedzający mają szansę nie tylko zapoznać się z ofertą branży tatuatorskiej, ale również obejrzeć pokazy sztuk alternatywnych i sportów ekstremalnych, zobaczyć wystawy artystyczne, posłuchać seminariów, muzyki na żywo i dowiedzieć się czegoś nowego podczas warsztatów. Oprócz atrakcji odbywających się na scenie pokazowej Tattoo Konwent zapewnia także dodatkowe rozrywki. Dotychczas uczestnicy mogli wziąć udział między innymi w targach mody ulicznej, zjeść na festiwalu foodtracków czy wyluzować się na miejskiej plaży. 

W liczbach

  • 2024
0
miasta
W 2024 roku Tattoo Konwent po raz kolejny odwiedzi 4 polskie miasta - Poznań, Gdańsk, Katowice i Łódź. Działając pod hasłem "Festiwal Tatuażu i Ciała" chcemy zaprosić wszystkich wejścia w świat tatuażu i szerokopojętej sztuki ciała. Przed nami liczne pokazy, warsztaty i strefy specjalne. Sprawdź co szykujemy i przeżyj to na własnej skórze!
0
miłośników tatuażu
W 2024 roku na czterech festiwalach z cyklu Tattoo Konwent ugościmy ponad 40 000 miłośników tatuażu z całego kraju oraz gości spoza jego granic. Każde z miast przyciąga 10-tysięczną społeczność złożoną z wystawców – tatuatorów, piercerów, barberów i rękodzielników oraz odwiedzających festwial. Dołącz do nas!
0
tatuatorów
Każdy z odwiedzających może wytatuować się w trakcie trwania imprezy u wybranego spośród setek odwiedzających festiwal z tatuatorów! Daj się uwieść mnogości barw i stylów!

Galeria

Dla mediów

Partnerzy

Sponsorzy

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i pozostań na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami.

Dla mediów

Partnerzy & Sponsorzy

Tatuaże Ink Buisness