Henry Lee Ręczniki do Tatuażu

W trosce o higienę i bezpieczeństwo nasze i naszych klientów codziennie używamy ogromnej ilości jednorazowych materiałów wykonanych z tworzyw sztucznych. Nie podlegają one ponownej sterylizacji czy recyclingowi, są natomiast utylizowane w specjalistycznych spalarniach i wpływają na zanieczyszczenie środowiska. Na tę chwilę przemysł medyczny nie oferuje nam rozwiązania tej sytuacji. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi zdrowie pacjenta/klienta bezwzględnie należy korzystać ze sterylnych materiałów jednorazowych. Tam, gdzie to jednak możliwe powinniśmy korzystać z ekologicznych rozwiązań, ponieważ nasze decyzje mają znaczenie.

Mając świadomość tego problemu chcieliśmy aby nasz ręcznik był najbardziej przyjazną środowisku alternatywą dla zwykłego ręcznika kuchennego. Poszukiwania zajęły nam 2 lata. Nie twierdzimy, że użytkowanie naszych ręczników pozostaje zupełnie bez echa dla naszej planety. Nasze ręczniki mają na nią wpływ, podobnie jak każdy odpad. To, co jednak szalenie odróżnia nasz produkt od tradycyjnych ręczników papierowych to wyjątkowo ekologiczny proces produkcyjny.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy