Lineink

Line Ink to studio tatuażu, dla Ciebie, Ciebie i dla Ciebie też! Wiemy jak sprostać coraz wyższym oczekiwaniom ludzi którzy marzą o swoim pierwszym tatuażu jak i tym, którzy ledwo co znajdują miejsce na nowe dziarki swoim ciele 🙂 Studio znajduje się w Łodzi na ulicy Wujaka 4 więc właśnie tam możemy się spotkać! 🙂 Do dyspozycji oddajemy ponad 200m2 studia o bardzo wysokim poziomie. Interesują Cię tatuaże opinie na nasz temat znajdziesz na naszym facebooku oraz na google. (zapraszamy również do odwiedzenia poprzez wirtualny spacer)

Nasi Artyści to ludzie z wieloletnim doświadczeniem szlifowanym w Polsce jak i poza krajem. Mamy ich aż 11 a każdy z nich prezentuje indywidualny styl, więc wyboru do koloru i nie tylko. Wyróżnia ich nie tylko pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta ale przede wszystkim to, że swoje prace tworzą z pasją co naprawdę widać 🙂 Naszym statutowym celem jest dbałość o klienta, higiena i przyjazna atmosfera by miło się działo i dziarało. Nasze w pełni wyposażone, profesjonalne studio znajduje się w dogodnej lokalizacji więc i zaparkujesz i z przystanku nie ma daleko a dookoła z jakieś siedem dobrych knajpek, więc żarełko w zasięgu kilku kroków

Tysia.ink

Galeria

Maciej Zygała STYX

Galeria

Karina Kontemoka

Galeria

Niesio Tattoo

Galeria

Paweł Kucharski

Galeria

Nikita Popov

Galeria

Paulina WKRENTA

Galeria

Kamila Myloch

Galeria

Rafał Czarny Tusz

Galeria

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy