Mamy to! Sprawdźcie kto wystąpi przed Wami na głównej scenie Łódź Tattoo Konwent 2022. Emocji nie zabraknie!

Fakir Testa

Testa to hiszpański przedstawiciel odradzającej się w ostatnim czasie sztuki fakirów. Od 2003 roku odkrywa i przekracza coraz dalsze granice ludzkiego ciała, zachwycając przy tym swoją widownię w różnych zakątkach świata. Fakir Testa z dumą nosi tytuł pierwszego połykacza mieczy w Hiszpanii, a także zdobywcy rekordu Guinnessa w najszybszym przejściu przez 10-metrowy odcinek wyłożony ostrymi mieczami.

Swoje show prezentuje w teatrach, w czasie festiwali a także podczas konwencji tatuażu w wielu krajach. Fakir Testa brał udział w najbardziej rozpoznawalnych produkcjach telewizyjnych, takich jak America’s Got Talent, Got Talent Spain czy Got Talent Romania. Jego sztuka to połączenie talentu, precyzji i ciekawości, która prowadzi go przez całe artystyczne życie.

W czasie swoich występów Testa wykorzystuje techniki takie jak połykanie mieczy, leżenie na łóżku z gwoździ, połykanie ognia czy nawet zatrzymanie bicia serca! W czasie performance’u często angażuje swoją widownię do aktywnego uczestnictwa – każdy ma więc szansę pomóc Fakirowi w przeprowadzeniu jedynego w swoim rodzaju widowiska!

Piotr Denisiuk

Piotr Denisiuk — iluzjonista, finalista X edycji „Mam Talent!”. Jego występy są połączeniem magii i rozrywki na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w pokazach skierowanych do dorosłych widzów. Najcześciej występuje na na eventach, weselach i imprezach firmowych. Współtworzy spektakl “Prestiż”, jest także twórcą portalu do nauki iluzji online: www.naukailuzji.pl, a także autorem książki o podstawach iluzji “Fundament”. Ma ponad 12-letnie doświadczenie sceniczne, dając około 100 występów rocznie.

Zobaczcie występ Piotra na Gdańsk Tattoo Konwent 2022:

Mariusz Bochniarz

Mariusz Bochniarz – trener, artysta, aktor – finalista Mam Talent oraz półfinalista Ninja Warrior Polska. Wychowanek Fundacji Wspierania Kultury Ruchu Ocelot założonej przez trzykrotnego mistrza świata Bogdana Zająca. Zbierał doświadczenie sceniczne zarówno w Polsce jak i za granicą w takich miejscach jak Francja, Ukraina, Gruzja, Bangladesz, Norwegia, Hiszpania czy Niemcy.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy