Wiemy, że na taką informację czekaliście od kilkunastu miesięcy! To już oficjalne – Tattoo Konwent wraca do gry! W 2021 roku widzimy się w trzech miastach – kolejno we Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach!

Na pierwszy ogień lecimy ze stolicą Dolnego Śląska. Widzimy się w weekend 31 lipca-1 sierpnia 2021 na Stadionie Wrocław przy Alei Śląskiej 1! Zapraszamy wszystkich miłośników tatuażu, niezależnie od wieku, płci, upodobań czy rozmiaru buta! 😊 Na miejscu spotkacie blisko 150 tatuatorów, tworzących we wszystkich możliwych stylach. Na pewno znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu! Do tego w programie wydarzenia klasycznie: atrakcje muzyczne, performansy, wystawy, strefy tematyczne i moc innych rozrywek. Już wkrótce zdradzimy Wam więcej szczegółów na temat Wrocław Tattoo Konwent. Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie, by być zawsze na bieżąco. Na dniach rusza bowiem sprzedaż biletów!

To co? Widzimy się już za ponad miesiąc. BARDZO SIĘ ZA WAMI STĘSKNILIŚMY!

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy