Zgodnie z wielowiekową tradycją – po każdym Tattoo Konwencie, musi wydarzyć się after, który zapamiętamy (lub nie) na długo.

Gdzie widzimy się tym razem? 

Na after po KTK’23 przygotowaliśmy miejscówkę – petardę. Współwinni Katowice to najgorętszy od tygodnia adres w samym sercu Śląska.

Zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie hali MCK i Spodka restauracja, bar i klub łączy w sobie wszystkie cechy miejsca, w którym chcecie spędzić beztroski czas w gronie znajomych. 

After możecie rozpocząć od luźnej kolacji z coktailami i winem, a im dalej w noc, tym głośniej zagra muzyka, którą zaserwują dla Was DJe puszczający przekrojowe nuty – od klasyki rapu, przez trap i witch house na rejwach kończąc. 

Więcej o Współwinnych

Zagrają:

unlikemenow

unlikemenow albo po prostu Tomek. Jako DJ próbuje swoich sił już ładnych parę lat, niezmiennie wyznając zasadę „więcej sprzętu niż talentu”. Zdarzało mu się grywać w takich miejscach jak Prozak 2.0, Frantic, Charlie, Poli, Przystań na Lato czy Mr. Pancake. Gra głównie rapsy przeplecione elektroniką. Od Bonobo po Czeluść. Od Travisa Scotta po Belmondo.

FB: unlikemen0w

IG: unlikemenow

KinkyOutsider

Ortodoksyjny winylowiec. Za gramofonami od 2009 roku, na imprezach od 2003. Znany głównie ze swej działalności na scenie techno i organizowanego w Krakowie w latach 2013-16 cyklu skurwySYNCtwo. Miał przyjemność współdzielić konsolę z gwiazdami światowego formatu: Psyk, Xhin, Kassem Mosse, Perc, Evigt Mörker, Somewhen, Matador, Max Cooper, Radio Slave, Oliver Huntemann, Marc Houle oraz ze wszystkimi najmocniejszymi polskimi kolektywami i DJami.

W ostatnich latach występuje natomiast w znacznie lżejszej odmianie, serwując głównie etno/ afro i organic house, jak również dubtechno oraz tech-house. W takim właśnie wydaniu usłyszmy go podczas afteru po katowickim Konwencie. 

FB: KinkyOutsider

Widzimy się na parterze biurowca .KTW przy al. Walentego Roździeńskiego 1.

Rezerwacje stolików we Współwinnych możecie składać pod numerem 519 073 880

https://facebook.com/WspolwinniKatowice

https://instagram.com/wspolwinni.katowice/

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy