Uwaga wystawcy: możliwość rozładunku i montażu stanowisk już w czwartek od 16:00 do 20:00. W tym czasie będzie można też skorzystać ze strefy gastro. Na miejscu będzie dostępne jedzenie, napoje i piwo.

Piątek

08:00 Początek rejestracji wystawców

10:00 Otwarcie bram dla odwiedzających

12:00 Start festiwalu

13:00 Konkurs na najlepszy tatuaż (zagojony)

  • Plecy / Tors / Nogawka / Rękaw Grafika, Linework, Dotwork
  • Rozdanie nagród

14:00 – 14:30 Pokaz Freakshow The Sin City Sideshow

14:20-14:30 Free spot

14:30 – 16:00 Konkursy na najlepsze tatuaże (zagojone)

  • Cover
  • Anime
  • Rozdanie nagród

16:30 – 17:00 Pokaz Freakshow The Sin City Sideshow

16:50 – 17:00 Free spot

17:00 – 17:40 Pokaz walk samurajów

17:40 – 18:00 DJ FEEL-X „MAD CREW SHOWCASE”

17:30 – 18:00 Free spot

18:00 – 18:30 Pokaz akrobatyki w duecie – Alénee Aisha & Niash

18:20 – 18:30 Free spot

18:30 – 19:30 Koncert – Molesta Ewenement

19:30 – 21:30 Konkursy na najlepsze tatuaże (wykonane na festiwalu)

  • Oldschool 1-dniowy
  • Grafika / Linework / Dotwork 1-dniowy
  • Anime / Carton 1-dniowy
  • Czarno-szary 1-dniowy
  • Best of Friday
  • Rozdanie nagród

21:30 – Afterparty

Sobota

10:00 Otwarcie bram dla odwiedzających

12:00 Start festiwalu

13:00 Konkurs na najlepszy tatuaż (zagojony)

  • Rękaw / nogawka / plecy / tors w stylu: surrealizm / realizm kolorowy
  • Rozdanie nagród

14:00 – 14:30 Pole Art – Filip Drogos

14:15 – 14:30 Free spot

14:30 – 15:30 Konkursy na najlepsze tatuaże (zagojone)

  • Neotradycyjny
  • Średni (+/- format A4) kolorowy
  • Rozdanie nagród

15:30 – 16:00 Pokaz Freakshow The Sin City Sideshow

15:50 – 16:00 Free spot

16:00 – 16:30 Pokaz shibari “Sailors dream”

16:30 – 17:00 DJ FEEL-X „MAD CREW SHOWCASE”

16:30 – 17:00 Free spot

17:00 – 17:30 Pokaz Freakshow The Sin City Sideshow

17:20 – 17:30 Free spot

17:30 – 18:00 Pokaz akrobatyki w duecie – Alénee Aisha & Niash

17:50 – 18:00 Free spot

18:00 – 18:20 Koncert Blue Vegas

18:20 – 19:20 Koncert – AVI

19:30 – 21:30 Konkursy na najlepsze tatuaże (wykonane na festiwalu)

  • Graffiti 1-dniowy
  • Związany z morzem 1-dniowy
  • Kolorowy 1-dniowy
  • Czarno-szary 1-dniowy
  • Dwudniowy (uwaga: nie wlicza się w Best of Saturday)
  • Best of Saturday
  • Rozdanie nagród

21:30 Afterparty

Niedziela

10:00 Otwarcie bram dla odwiedzających

12:00 Start festiwalu

13:00 – 14:00 Konkurs na najlepszy tatuaż (zagojony)

  • Rękaw / nogawka/ plecy / tors w stylu: surrealizm, realizm czarno-szary
  • Rozdanie nagród

14:00 – 14:30 Pole Art – Filip Drogos

14:15 – 14:30  Free spot

14:30 – 15:30 Konkursy na najlepsze tatuaże (zagojone)

  • Tatuaż mały (wielkość do A5)
  • Średni czarno-szary (+/- format A4)
  • Rozdanie nagród

15:30 – 16:00 Pokaz Freakshow The Sin City Sideshow

15:50 – 16:00 Free spot

16:00 – 16:30 Pokaz walk samurajów

16:30 – 17:00 Pokaz akrobatyki w duecie – Alénee Aisha & Niash

16:50 – 17:00 Free spot

17:30 – 18:00 Pokaz Freakshow The Sin City Sideshow

17:50 – 18:20 Free spot

18:20 – 19:20 Koncert – Paluch

19:30 – 21:00 Konkursy na najlepsze tatuaże (wykonane na festiwalu)

  • Najlepsza kolaboracja (uwaga: nie wlicza się w Best of Sunday)
  • Najlepszy tatuaż trzydniowy (uwaga: nie wlicza się w Best of Sunday)
  • Najlepszy tatuaż horror 1-dniowy
  • Najlepszy tatuaż kolorowy 1-dniowy
  • Najlepszy tatuaż czarno-szary 1-dniowy
  • Best Of Sunday
  • Best Of Show
  • Rozdanie nagród

Uwaga: wszystkie warsztaty odbywają się w Strefie Tattoo-Con

BILETY

Warsztat tatuażu z CANDY.INK (w tym bilet jedniodniowy – piątek) – 523,95 zł

Warsztat tatuażu z MAGDALENĄ HIPNER (w tym bilet jednodniowy – sobota) – 628,95 zł

Warsztat sztuki shibari z KASIĄ ZAWADZKĄ (w tym bilet jednodniowy – niedziela) – 313,95 zł

*** Uwaga! Do biletów w przedsprzedaży internetowej doliczona jest już prowizja platformy biletomat.pl

Piątek

10:00 – 16:00 Seminarium: praca w kolorze – prowadzone przez Candy Ink

Sobota

10:00 – 16:00 Seminarium: tatuaż czarny graficzny – prowadzone przez Magdalenę Hipner

Niedziela

10:00 – 14:00 Warsztaty shibari z Kasią Zawadzka