Zapraszamy do naszej nowej Strefy Japońskiej Nippon. Znajdziecie w niej różnorodne stoiska związane z kulturą japońską, modą, sztuką shibari i tatuażem.

WARSZTATY SHIBARI Z KASIĄ ZAWADZKĄ

Shibari to współczesna forma bondage, która wywodzi się z Japonii (czasami nazywane również Kinbaku lub japońskim bondage). Słowo “shibari” dosłownie tłumaczy się jako „wiązać”. Odnosi się do skomplikowanych i pięknych węzłów i wzorów używanych do krępowania i odczuwania/dawania wrażeń cielesnych.

Po wielu Waszych zapytaniach o warsztaty z Kasią po konwencji w Poznaniu postanowiliśmy kontynuować naszą przygodę z linami i zaprosiliśmy Skinny Redhead na Gdansk Tattoo Konwent 2024. Tym razem warsztaty potrwają 4 godziny, a w ich trakcie Kasia przekaże Wam jeszcze większą ilość wiedzy.

niedziela, 28 lipca 2024

OTAKU CORNER

Otaku Corner to miejsce wypełnione po brzegi kulturą anime, w którym każdy otaku poczuje się swobodnie. 6 artystów wyspecjalizowanych w stylistyce anime będzie przez trzy dni cieszyć wasze oczy najlepszej jakości tatuażami!

Będzie można podejść, zbić piątkę i pogadać o najnowszych produkcjach topowych wytwórni anime. Zmęczeni i szukający chwili wytchnienia zwiedzający będą mieli możliwość usadowić się w wygodnych pufach i oddać lekturze mang w kąciku czytelniczym.

Na stanowisku stylizowanym na kramy widywane na japońskich festiwalach znajdziecie też merch oraz wlepki z waszymi ulubionymi postaciami. Nie radzimy tego przegapić!

Kimona KIRU MONO

Podróż po japońskiej kulturze i tradycji. KIRU MONO to sklep dedykowany miłośnikom połączenia slow fashion,  vintage oraz orientu i elegancji.

Oferujemy szeroki wybór autentycznych jedwabnych kimon, haori i innej tradycyjnej odzieży japońskiej wraz z dodatkami. Odśwież swoją szafę razem z nami i tchnij nowe życie w tradycyjne ubrania. Odkryj bogate wzory i zachwycające kolory, stwórz własną wyjątkową kreacje w japońskim stylu.

Poland Samurai Federation & Koryū Bujutsu Dōjō

Japoński sektor w Tattoo Konwent!

Odkryj Kraj Kwitnącej Wiśni – porozmawiaj o Japonii, jej kulturze i tradycjach!


Bezpłatna Degustacja – spróbuj oryginalnej japońskiej herbaty, dostępnej przez cały czas!

Unikalne Eksponaty – podziwiaj japońskie artefakty, takie jak zbroje samurajów, tradycyjne stroje i wiele więcej!

Pamiątkowe Upominki – kup wyjątkową japońską herbatę i specjalnie przygotowane gadżety na konwent!

PRELEKCJE:

“Cienie Samurajów: Historia, Tatuaże i Kultura Jakuzy” – odkryj mroczne zakamarki japońskiej historii!
“Od Kuźni do Bitwy: Proces Tworzenia i Historia Japońskich Mieczy” – poznaj tajemnice samurajskich mieczy!
“Japonia: Źródło Inspiracji Artystycznych” – zanurz się w świecie japońskiej sztuki!

„Samuraj Security”

Cały konwent będzie patrolowany przez samurajów w tradycyjnych strojach i zbrojach! Zrób sobie z nimi zdjęcie, porozmawiaj lub zmierz się z nimi w różnych wyzwaniach.
To prawdziwi wojownicy !

„Taiko Drum”

Przy naszym stoisku co jakiś czas wybrzmi potężny bęben Taiko! Jego hipnotyzujący dźwięk i ekspresja bębniarza rozpali atmosferę festiwalu!

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy