Na Gdańsk Tattoo Konwent zapraszamy Was na pokaz akrobatyki i otwarte warsztaty prowadzone przez Mariusza Bochniarza! Emocje gwarantowane!

Warsztaty dla odwiedzających

Sprawdźcie jak poradzicie sobie w ekwilibrystyce! Będziemy uczyć się jak kręcić sześcianem, podnosić go i być może rzucać nim oraz jak poprawnie stać na rękach. Dla najbardziej wytrwałych do wygrania voucher do zrealizowania w strefie VIP!

Dla najlepszych uczestników mamy nagrody – do zgarnięcia voucher na VIP’a! Nieważne czy kiedykolwiek próbowaliście akrobatyki! Mariusz wytłumaczy Wam wszystko od samego początku – zaczniemy od krótkiej rozgrzewki i przechodzimy do roboty.

SOBOTA

15:50 Warsztat akrobatyczny z użyciem sześcianu

16:50 Warsztat “Stanie na rękach”

NIEDZIELA

14:50 Warsztat akrobatyczny z użyciem sześcianu

17:00 Warsztat “Stanie na rękach”

Mariusz Bochniarz

Mariusz Bochniarz – trener, artysta, aktor – finalista Mam Talent oraz półfinalista Ninja Warrior Polska. Wychowanek Fundacji Wspierania Kultury Ruchu Ocelot założonej przez trzykrotnego mistrza świata Bogdana Zająca. Zbierał doświadczenie sceniczne zarówno w Polsce jak i za granicą w takich miejscach jak Francja, Ukraina, Gruzja, Bangladesz, Norwegia, Hiszpania czy Niemcy.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek! Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kodu na swoim telefonie.

Sponsorzy