Dzień przed Toruń Tattoo Konwent 2022 – Festiwal Tatuażu i Muzyki powered by Perła zapraszamy na oficjalne BEFORE PARTY, czyli siódmą odsłonę Charytatywnego Walk in Day’a organizowanego przez Till Death Tattoo. Na miejscu ponad 20 tatuatorów z całej Polski, okazyjne dziaranie w dobrej cenie bez zapisów i świetna atmosfera, a cały dochód z imprezy trafi do dzieci z Hospicjum Nadzieja oraz do podopiecznych Schronisko Toruń.

Charytatywny Walk in Day to coroczne wydarzenie organizowane przez toruńskie Studio Till Death Tattoo. Już 13. maja o godzinie 12.00 w Domu Muz przy ulicy Podmurnej 1/3 odbędzie się jego 7. edycja! Tego dnia ponad 20 tatuatorów z całej Polski odwiedzi Toruń, aby swoją pracą wspólnie wesprzeć zbiórkę, której adresatami są Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” oraz toruńskie Schronisko dla Zwierząt.

Wydarzenie jest wspaniałą okazją na wykonanie w okazyjnej cenie wyjątkowego tatuażu u wybranego artysty, w dodatku bez konieczności wcześniejszego umawiania terminu – tego dnia tradycyjnie obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a wszystkie przygotowane projekty zostaną uprzednio zaprezentowane na oficjalnym profilu wydarzenia zarówno na facebooku, jak i Instagramie.

Jednym z elementów wydarzenia będzie wystawa printów nadesłanych przez polskich tatuatorów. Printy są to unikatowe prace tworzone przy pomocy zróżnicowanych technik przez artystów związanych z tatuażem, będące graficznym odzwierciedleniem indywidualnego stylu tychże, drukowane nierzadko w bardzo limitowej ilości. Wystawę można będzie podziwiać w kawiarni Pers, przy ulicy Mostowej 6 w dniach 1-12 maja.

Oczekiwanie na tatuaż umili stefa chilloutu przygotowana po sąsiedzku, w pubie KoŃcÓwa, gdzie czekać będą leżaczki i napoje od Eko Goods, kraftowy browar od Deer Bear, kawa i przepyszne wypieki od Projekt Nano oraz grill! Co więcej, wszystkie osoby chętne (również najmłodsi!) będą miały szansę spróbować swoich sił w tatuażu i samodzielnie wytatuować coś na skórce od bananów – a wszystko to pod czujnym okiem Banana-Ink! O oprawę muzyczną całego wydarzenia zadbają niezastąpieni Dj Pac1 i Dj 100db!

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek! Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kodu na swoim telefonie.

Sponsorzy

Partnerzy