BUHHAJ i DEMOLKA przejmą muzyczną scenę podczas poznańskiego Tattoo Konwentu! Ich występ to prawdziwa jazda bez trzymanki, która bez wątpienia spodoba się fanom mocnych i radykalnych dźwięków. Dynamiczna gry na perkusji VS elektroniczne brzmienie? Jesteśmy na tak!

BUHHAJ vs DEMOLKA to autorski projekt Łukasz Brzozowskiego oraz Tomasza Molki, który od samego początku realizowany jest jako niezwykłe połączenie metalu ze światem muzyki Drum & Bass. Za dobór utworów, ich miks i tempo DJ-seta odpowiedzialny będzie BUHHAJ, natomiast Demolka wzmocni numery grą na perkusji, rozszerzając ich brzmienie i wzbogacając zimną, elektroniczną muzykę o bardziej organiczny wymiar.

Obaj panowie w tym projekcie oddają̨ swe dusze neurofunkowi, agresywna charakterystyka tego odłamu muzyki DNB najlepiej współgra z ostrym brzmieniem metalu. Każdy z ich występów jest konsekwencją wielu godzin prób, dzięki czemu ich show to nie spontaniczna improwizacja DJ-a z perkusistą, to spektakularne widowisko dopieszczone w najdrobniejszym detalu.

BUHHAJ:

FACEBOOK

SOUNDCLOUD

YOUTUBE

INSTAGRAM

DEMOLKA:

FACEBOOK

INSTAGRAM

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors