Kwadron Tattoo Store

KWADRON® jest polską firmą i wiodącym producentem, oraz dystrybutorem cartridgy, igieł, farb, sprzętu i akcesoriów do tatuażu w Europie. Dzięki produktom wysokiej jakości, które codziennie trafiają do naszych odbiorców, mogliśmy zdobyć zaufanie klientów, którzy towarzyszą nam już od kilkunastu lat.

Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, posiadającą bogate doświadczenie z zakresu nowoczesnych technologii produkcyjnych i magazynowych. To właśnie dzięki doświadczeniu i świetnym pracownikom otrzymujecie swoje zamówienia tak szybko, a produkty w nich zawarte są zawsze tak samo dobre! Wieloletnia współpraca z klientami pozwoliła nam wypracować optymalne rozwiązania dotyczące zaopatrzenia zarówno dla dystrybutorów jak i salonów tatuażu, gdzie czas obsługi klienta, niezawodność urządzeń, powtarzalność, a przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych produktów i usług jest kluczem do sukcesu.

Sklep w którym właśnie się znajdujesz, oparty jest na nowoczesnej platformie, dzięki czemu nasz zespół jest w stanie jeszcze sprawniej i szybciej obsługiwać Twoje zamówienia. Niezależnie od tego co u nas zamówisz: maszynkę do tatuażu, cartridge, igły, farby czy inne akcesoria możesz być pewny, że w KWADRON® dołożyliśmy wszelkich starań abyś był z nich zadowolony!

Kwadron Tattoo Store

Gallery

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors