Neba

Neba czyli tatuaż w doskonałej formie 🙂

Tatuaż w doskonałej formie
Oferujemy kosmetyki do pielęgnacji tatuażu, które kompleksowo zadbają o jego piękny i wyrazisty wygląd na Twoim ciele. Regularne stosowanie linii pielęgnacyjnej Neba zapewnia pożądane efekty w postaci gładkiej, nawilżonej skóry oraz tatuaży, które nie bledną, nie wysuszają się, ani nie rozmywają. 7 aktywnych naturalnych składników, z których składają się kremy i masła Neba, dodatkowo łagodzą swędzenie i odżywiają.

Doskonała forma pochodzi z natury
Kosmetyki Neba są tworzone ze starannie wyselekcjonowanych składników, ale to ich nowatorskie połączenie sprawia, że działają tak niesłychanie skutecznie. Mieszanka drogocennych olejów i moc witamin zawarte w naszych produktach pozytywnie oddziałują na tatuaże i skórę czyniąc je pięknymi i zadbanymi.

miłość do ludzi i zwierząt
Jesteśmy marką VEGAN FRIENDLY. Nasza idea to działanie świadome, etyczne i w zgodzie z naturą – dlatego wszystkie kosmetyki Neba są w 100% wegańskie. Oznacza to, że do ich produkcji nie używamy żadnych składników odzwierzęcych i nie przyczyniamy się do wykorzystywania istot żywych.

Polska produkcja
Kremy i masła do pielęgnacji tatuażu marki Neba są produkowane w Polsce. Posiadają wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty, które są dowodem najlepszej jakości i lokalnego pochodzenia.

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors