Easytattoo Easypiercing Easycleaning

Produkty do pielęgnacji tatuażu z serii EasyTattoo to linia kosmetyków, dzięki którym będziesz w stanie zagoić oraz pielęgnować swój nowy tatuaż prawidłowo, a co za tym idzie Twój tatuaż będzie zawsze wyglądał świeżo i zjawiskowo. Oferujemy szeroki wybór produktów, które oddziałują na tatuaż i skórę w sposób bezpieczny i korzystny.

Pielęgnacja i gojenie się tatuażu
Mamy nadzieję, że jako posiadacz tatuażu doskonale wiesz, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja zarówno tuż po zrobieniu tatuażu, jak i przez następne lata. Wśród naszych produktów znajdziesz wszystko, czego potrzeba, by utrzymać tatuaż i skórę w doskonałej kondycji. Do prawidłowego zagojenia tatuażu powinieneś na wstępie użyć łagodnego żelu czyszczącego do tatuażu. Mycie świeżego tatuażu żelem czyszczącym pozwoli Ci na pozbycie się pozostałości wazeliny, tuszu oraz zaschniętego osocza. Czysty tatuaż będzie mniej narażony na powstawanie strupków, po prostu będzie się lepiej goił. Drugim produktem, do stosowania na umyty i czysty tatuaż, jest krem do tatuażu. Smarowanie tatuażu kremem jest konieczne do prawidłowego zagojenia się tatuażu. Dla osób które chcą perfekcyjnie zadbać o tatuaż polecamy zestawy żel + krem w dwóch pojemnościach, które są zapakowane w estetyczny kartonik z instrukcją pielęgnacji po polsku. To także idealny prezent dla bliskich posiadających tatuaż.

Tatuaż musisz przez kilka dni zawijać folią typu stretch (o ilość dni z folią spytaj swojego tatuatora). Aby uniknąć nieco przestarzałego sposobu zawijania tatuażu folią stretch, możesz tatuaż ochronić specjalną folią ochronna tzw. second skin. Wśród kosmetyków do pielęgnacji tatuażu znajduje się ta specjalna, obecnie bardzo popularna, folia ochronna. Paroprzepuszczalna i gojąca folia szczególnie sprawdza się do ochrony tatuaży wykonanych w miejscach takich jak plecy, żebra, klatka piersiowa, ręce. Polecana jest szczególnie dla osób aktywnych i zapracowanych. Naklejoną folię można nosić 2-3 dni.

W ofercie posiadamy również vegański, 100% naturalny wosk do gojenia oraz niezwykle skuteczny i wydajny krem do ochrony tatuaży przed słońcem w sztyfcie – Extreme UVA50+ Stick.

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors