Tatuaże zostają z nami na całe życie, a niektóre gatunki zwierząt mogą już wkrótce zniknąć z naszej planety. Na Tattoo Konwent znajdziecie stanowisko stowarzyszenia WWF Polska, którego misją jest powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego i stworzenie przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą.

WWF stara się zapobiegać degradacji przyrody jednocześnie minimalizując skutki już zaistniałych zniszczeń. Przez 60 lat swojego istnienia, dzięki wsparciu międzynarodowej społeczności, WWF wyrósł na potężną międzynarodową organizację. Przeprowadzili lub pomogli w realizacji 12,6 tys. projektów w ponad 150 krajach świata, współuczestniczyli w powstaniu 270 parków narodowych. Są pierwszą organizacją, która zwróciła uwagę świata na problem ginącej przyrody w Afryce, byli także prekursorami ochrony środowiska w Chinach. Przekonują rządy państw do działań proekologicznych, wpływają na programy nauczania i prowadzą dialog z przedstawicielami biznesu. Przekonują międzynarodową społeczność, że ochrona przyrody naszej planety to warunek przeżycia dla ludzkości.

W Polsce WWF chroni rzeki i lasy, promuje zrównoważony rozwój i rybołówstwo oraz stara się przeciwdziałać zmianom klimatu. Wdrażają programy ochrony dla wilka, rysia i niedźwiedzia oraz dla ssaków bałtyckich – foki i morświna. Starają się ograniczyć nielegalny handel ginącymi gatunkami roślin i zwierząt.

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors