News

No posts to show

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Exhibitors

FAQ

Coming for the first time? Please familiarize with the following section where you are going to find frequently asked questions and answers!

Czy dozwolone jest wprowadzanie zwierząt na teren Konwentu?

Tak, jednak pies powinien być na smyczy. Postaraj się też, ale Twój pupil nie przeszkadzał artystom w pracy.

Czy dozwolone jest wniesienie aparatu/kamery na teren Konwentu?

Tak. Nie przewidujemy żadnych ograniczeń – prosimy tylko o uzyskanie zgody tatuatora/osoby tatuowanej przed wykonaniem zdjęcia.

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?

Bilety są dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu, w recepcjach podczas trwania targów. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzisz czas na staniu w kolejce na miejscu. Bilety w internetowej przedsprzedaży możesz kupić w niższych, promocyjnych cenach.

Czy dzieciom przysługuje zniżka na bilet?

Dzieci do lat 7 są wpuszczane na Tattoo Konwent bez żadnych opłat. Warunkiem jest obecność opiekuna i okazanie dokumentu poświadczającego wiek dziecka.

Czy muszę wykupić wejściówkę, jeśli tatuuję się w trakcie Poznań Tattoo Konwent?

Tak. Odwiedzający umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu, również muszą posiadać zakupiony w kasach bądź w przedsprzedaży bilet.

Czy jeśli jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej/osobą niepełnosprawną również muszę kupować bilety?

Osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie wchodzą na Konwent za darmo za okazaniem dokumentów potwierdzających niepełnosprawność.

Czy podczas trwania Poznań Tattoo Konwent można się wytatuować/zostać modelem?

Oczywiście! To jeden z głównych celów imprezy. Najlepiej postępować według następujących zasad: Prosimy o wejście do działu Wystawcy na stronie konwentu, Następnie wybranie artysty, którego prace przypadną wam do gustu najbardziej, Potem pozostaje już tylko skontaktować się z wybranym artystą i umówić na sesję podczas trwania imprezy, Można oczywiście przyjść na PTK i dopiero na miejscu szukać odpowiedniego artysty – należy jednak pamiętać, że wielu spośród tatuatorów nie będzie już miało terminu na wykonanie kolejnego tatuażu, dlatego najlepiej umówić się przed wydarzeniem.

Czy muszę wykupić wejściówkę, jeśli tatuuję się w trakcie Poznań Tattoo Konwent?

Tak. Odwiedzający umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu również muszą posiadać zakupiony w kasach bądź w przedsprzedaży bilet.

Sponsors

Partners