Zapraszamy do wspólnego tworzenia biżuterii z kamieni naturalnych na Poznań Tattoo Konwent 2024! Godzinne warsztaty obejmą naukę podstawowych technik jubilerskich. Każdy uczestnik wyjdzie z nich z wybranym zestawem: 2 par własnoręcznie wykonanych kolczyków lub kolczyków i bransoletki. Zapraszamy! 

Pracom praktycznym będzie towarzyszyć krótka prezentacja na temat kamieni półszlachetnych z uwzględnieniem tych najbardziej cenionych w Chinach (np. biżuteria z bursztynu, koralu, jadeitu). Prowadząca warsztaty Weronika z Gemmu Jewelry opowie trochę o własnej przygodzie z biżuterią i pokaże kilka ciekawych inspiracji. W warsztacie może wziąć udział każdy – nie jest wymagana żadna wiedza na temat biżuterii ani specjalne umiejętności. Wystarczy tylko chęć tworzenia czegoś wyjątkowego!

Uwaga! Podczas TK Weronika będzie również sprzedawać swoje wyroby, także możecie podejść, pogadać, obejrzeć i kupić jej prace przy stoisku.

Każdy uczestnik TK będzie mógł również wziąć udział w bezpłatnych krótszych i mniej skomplikowanych warsztatach tworzenia biżuterii (bez zapisów).

O PROWADZĄCEJ

Weronika działa z tworzeniem biżuterii, jak sama mówi, od zawsze. Inspiruje ja przede wszystkim natura, a w swojej biżuterii często używa kamieni półszlachetnych takich jak agat, hematyt, kamień księżycowy, koral, bursztyn w połączeniu z oryginalnymi elementami metalowymi. 

Do swojej biżuterii chętnie wprowadza elementy i techniki azjatyckie, podejrzane podczas 7 letniej wyprawy do Chin.

Prace GemmuJewelry mozecie obejrzec tutaj: 

IG

Etsy

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Kiedy? 23-24.03.2024, godz. TBA

Gdzie? Poznań Tattoo Konwent, MTP, dokładną informację o sali prześlemy do zapisanych osób mailowo

Ile czasu? 60 minut

Koszt warsztatu: 55 zł – cena obejmuje również materiały (zapisy wkrótce przez biletomat.pl)

Liczba miejsc jest ograniczona – wykupienie wejściówki gwarantuje udział w warsztatach.

Szczegóły już wkrótce!

Organizatorka zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, jeżeli na warsztaty nie zapisze się więcej niż 3 osoby.

W razie pytań:

[email protected]

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy