Shady Lady

Drag queen, artystka, aktywistka. Od ponad pięciu lat zajmuje się profesjonalnie dragiem i sztuką queerową. Regularnie występuje na najważniejszych queerowych festiwalach i imprezach. Była częścią Jedynej Rewii Drag Queen w krakowskim teatrze Barakah. Jest twórczynią komediowego drag show Snacz Gejm, które można zobaczyć w Resorcie Komedii w Warszawie oraz w Scenie Roboczej w Poznaniu.

Jest rezydentką przestrzeni queerowej La Pose w Warszawie, gdzie tworzy scenę dragową. W latach 2021 i 2023 prowadziła warszawską Paradę Równości, a jej modowe projekty „Reinwencja”, „SAWA” i “Hiacynt” zadebiutowały w internetowym wydaniu magazynu Vogue Polska.

W 2022 roku wydała swój debiutancki album “Pokussa Na Parkiecie”, z którego pochodzą queerowe przeboje: “OH WOW”, “ZSYP” czy “YAZDA”. Aktualnie pracuje nad drugim studyjnym albumem, który zapowiada singiel “SLAY”.

https://www.instagram.com/shadyladydrag/

Himera

Bohaterka queerowego dokumentu „Nago.Głośno.Dumnie” na HBO. Brała udział w polskiej produkcji Netflixa  “Królowa”. Pasjonatka makijażu i metamorfoz – niejednokrotnie wystąpiła w roli mentorki w programie “Usłyszcie nas” stacji TTV. Najlepiej czuje się jednak na scenie, gdzie rozgrzewa publikę seksapilem i bawi świetnym humorem.

https://www.instagram.com/hieemeras/

Hrabina

Szlachcianka polskiego dragu. Pojawiła się na salonach w 2020 roku, choć swój debiut miała dopiero rok później. Elegancka Warszawianka, kobieta stylowa, enigmatyczna romantyczka. Perukowa nekromantka, która niejednego mopa zmieniła w diament! Miłośniczka początku XX wieku i wszystkiego co stare i zakurzone! W wolne dni spędza czas na analizowaniu Tolkienowskiej mitologii. Inspirują ją ikony takie jak Sophia Loren, Kalina Jędrusik i Lady Gaga.

https://www.instagram.com/hrabina.drag/

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy