Już 5-6 listopada w Łodzi ruszamy z ostatnią w tym roku odsłona wydarzenia Tattoo Konwent 2022! Jak zwykle zaprosiliśmy do zabawy gwiazdy polskiej muzyki. Sprawdźcie kto wystąpi na naszej scenie!

MAPA

W skład zespołu Mapa wchodzą trzy osoby: Magda Pasierska (wokal), Piotr Adamiak (gitara elektryczna) i Paweł Rychert (elektronika). 

Magda Pasierska – jest muzykiem, wokalistką, producentem muzycznym, nauczycielem z dużym doświadczeniem pedagogicznym, konsultantem śpiewu oraz kulturoznawcą. Zaczęła swoją karierę muzyczną w 2006 roku, kiedy założyła zespół Me, Myself And I. Jesienią 2010 w trzyoosobowym składzie, z beatboxerem Piotrem Saulem wzięła udział w III polskiej edycji programu Mam talent!, emitowanego w TVN. Zespół zajął czwarte miejsce w odcinku finałowym, jednocześnie będąc uznanym m.in. przez jurora Kubę Wojewódzkiego za artystycznie najlepszych uczestników tej edycji show. 3 marca 2011 ukazał się debiutancki album grupy Takadum!, który znalazł się na trzecim miejscu na liście OLiS.

W 2017 Magda Pasierska rozpoczęła solową działalność artystyczną pod nazwą MAPA i podjęła współpracę z Agimem – jednym z najbardziej cenionych producentów muzyki elektronicznej w Polsce – znanym m.in. z Őszibarack, z którym stworzyła i opublikowała zestaw utworów pod roboczą nazwą EP1. 

26.11.2021 miał premierę nowy album Mapy – Wzywam Cię. Za master odpowiada ceniony polski producent Marcin Bors. 

Piotr Adamiak – Instrumentalista, kompozytor, producent muzyczny, znany również pod pseudonimem Piter Adams. Artysta poruszający się w wielu gatunkach muzycznych z doświadczeniem studyjnym i koncertowym.

Jako muzyk sesyjny współpracował z takimi artystami jak: Mieczysław Szcześniak, Marcelina Stoszek, Krzysztof Ivaneczko, Marta Ławska, Alicja Kalinowska, Wojciech Dereń. 

Paweł Rychert – wrocławski kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista, znany m.in. z produkcji Psychoteatr.

BLACK STOCKING

Wyobraźcie sobie zwyczajną, nudną domówkę, gdzie wszyscy siedzą rozmawiając o pogodzie, popijając przy tym malinowe piwo. W pewnym momencie z impetem wpada do nich koleś, który oblewa ich wszystkich tanim szampanem, krzycząc „nadszedł czas na zabawę” i puszcza z głośników muzykę, przy której ciężko nie dostać zastrzyku energii. Tak niektórzy opisują „Black Stocking”.

Black Stocking gra od 2020 w składzie:
Paweł Pakulski – bębny
Paweł Drobniewski – bas
Szymon Wojewoda – gitara
Sebastian „Szpaku” Szpakowski – gitara
Patryk „Długi” Gryszczyk – wokal

W 2021 zespół wypuścił Ep, którą można znaleźć na praktycznie każdej platformie streamingowej. Znajdziecie tam refreny wpadające w ucho w połączeniu z melodyjnymi rock’n’rollowymi riiffami i szczere teksty uderzające w serducho. Aktualnie zespół pracuje nad swoją płytą, która ukaże się na początku przyszłego roku.

Przychodząc na koncert możecie pobawić się przy nowych numerach, takich jak „Fuego”, „Just a life” i wiele innych, których jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć.

BULBULATORS

BULBULATORS powstał pod koniec 1989 roku, kiedy gitarzysta Artur Burak Latosiński w momencie zawieszenia działalności grupy Ramzes And The Hooligans postanowił założyć nowy punk band.

Po kilkunastu koncertach granych na terenie polskiego i czeskiego Śląska i kilku roszadach personalnych, w roku 2000 nakładem Enigmatic Records ukazał się ich pierwszy album Prawdziwe Życie. Debiutancka kaseta dała impuls do dalszego działania i sprawiła, że zespół zaistniał szerzej…

Od tego momentu minęło już sporo czasu, a Bulbulatorsi nagrali 7 kolejnych albumów, odwiedzili dziesiątki klubów i festiwali na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Francji, Anglii, Norwegii oraz Białorusi.

Obecnie kapela promuje swój ostatni album Homo Polonicus, a tworzą ją… Piotr Iglak Tohak (głos), Artur Burak Latosiński (gitara), Paweł Gruby Siegel (bas), Krzysztof Kondi Kondratow (perkusja) oraz Krzysztof Lotos Latosiński (gitara).

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy