Nemezink

Doskonale wiemy, że profesjonalne studio tatuażu tworzą zarówno artyści, jak i ludzie. Dlatego w 2020 roku rodzeństwo – Natalia i Michał Popiół – zdecydowali się otworzyć “Nemezink”. Dzięki ich wspólnym staraniom to krakowskie studio tatuażu wyróżniają: nowoczesność, domowa atmosfera i przede wszystkim – troska o komfort klienta!

Salon zlokalizowany jest przy ul. Sandomierskiej 3 w sąsiedztwie największych kulturalnych atrakcji turystycznych Krakowa: Forum Przestrzenie, Muzeum Sztuki Japońskiej “Manggha” i zamku Wawel.

Obecnie studio zatrudnia 12 artystów; 10 tatuażystów oraz 2 piercerki. Nasi tatuatorzy to prawdziwi pasjonaci modyfikacji ciała z krwi i kości – niejednokrotnie byli po obu stronach maszynki! Wspólnymi siłami tworzymy kreatywną przestrzeń rozwoju w salonie “Nemezink”, dlatego też nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Świadczymy także usługi makijażu permanentnego czy laminacji brwi.

Natalia

Galeria

Witek

Galeria

Owca

Galeria

Judyta

Galeria

Khylio

Galeria

Młoda

Galeria

Magdalena

Galeria

Bendżi

Galeria

Mati

Galeria

Ania

Galeria

Debi

Galeria

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy