Na Katowice Tattoo Konwent ruszamy ze strefą specjalną poświęconą w całości barberingowi. Znajdziecie w niej dodatkową scenę, stoiska barberskie i produktowe. W obrębie strefy odbędą się profesjonalne warsztaty z fryzjerem i mentorem barberingu Ivanem Cutterem. Chętni uczestnicy będą mogli wziąć udział szkoleniach oraz pokazach klasycznego i nowoczesnego fryzjerstwa męskiego.

Warsztaty fryzjerstwa męskiego z Ivanem

Warsztaty będą obejmować 2 dni – podczas pierwszego z nich (2.09) uczestnicy będą mogli przyglądać się pracy Ivana, drugi dzień (3.09) zaś będzie podzielony złożony z 2 sekcji: 2h teorii z pokazem oraz 3h pracy własnej. Podczas warsztatów praktycznych będziecie pracować z modelem, a Ivan osobiście poprowadzi Was przez proces stylizacji, dając cenne wskazówki i wiedzę. To unikalna okazja, by doskonalić swoje umiejętności pod okiem prawdziwego eksperta!

Liczba miejsc: 10.

Koszt uczestnictwa: 1 200 zł.

Zapisy: [email protected]

Długi

Długi – Patryk Gryszczyk, ale większość kojarzy go jako Długiego. Główny pomysłodawca strefy. Barber w jednym z pierwszych barbershopów w Polsce, ambasador Babyliss Pro i edukator. Uwielbia klasyczne cięcia, ale nowoczesne fryzjerstwo również skrada jego serce. Stara się podchodzić do fryzjerstwa z otwartą głową i traktować je jak sztukę bez ograniczeń.

Ivan Cutter

Utalentowany barber z wieloletnim doświadczeniem uznawany na międzynarodowej scenie fryzjerskiej. Absolwent seminariów i akademii w Londynie i USA. W 2014 roku założył swój własny barbershop “IVAN CUTTER” utrzymany w oldschoolowym duchu. Ivan jest także cenionym edukatorem w dziedzinie fryzjerstwa, prowadzącym szkolenia na całym świecie. Jego talent, kreatywność i zaangażowanie przyciągają klientów z różnych krajów. Członek Artystycznego Zespołu Projektowego MIZUTANI PAM.

IG: www.instagram.com/ivancutter/

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy