Full Moon Collective

Kolektyw powołał do życia Bartosz Jaworski znany jako Ishta Tattoo, który wraz z nim współtworzy Paulina Garczyńska Ama-gi.
Studio tatuażu Full Moon Collective narodziło się z potrzeb zmian.
Pojawiające się nowe osoby, inspiracje i świeża siła tworzenia, przeistoczyła z pierwszym dniem stycznia stare Paradog’s Art w nowe, jakim jest Full Moon Collective.
Znajdziecie je u podnóża gór w Karkonoszach, a dokładnie w Jeleniej Górze.
Bartek Ishta Tattoo zawodowo zajmuje się tatuażem, jest on również jego największą pasją.
Naturalną drogą doboru stylu w jakim pracuje, było zainteresowanie się tematyką rozwoju duchowego, który zajmuje w moim życiu specjalne miejsce. W ten oto sposób wymieszał on tatuaż ze swoim życiem i zaczął pracę z intuicyjnym rytualnym tatuażem. Swoją moc kreacji opiera na zdrowym trybie życia, szeroko pojętej  diecie, aktywności fizycznej, medytacji, czy dobrej książce. Dużą wolność odczuwa, gdy podróżuje, odpoczywa w naturze, poznaje świat i ludzi, czy oddaje się muzyce. Dzięki takim cyklicznym zabiegom z radością wracam do studia i swojej pracy.

Swoje tatuaże tworzy na bazie sakralnych wzorów geometrycznych, wywodzących się z różnych etnicznych kultur bądź świętej geometrii wymieszanej między patternami oraz intuicyjnymi symbolami. Całość wzoru głównie powstaje w drodze freehand’u.

Ama-gi w świecie tatuażu znacie jako garCZYN Art czasem jako Paulinę, teraz czas na "Wolność" w języku sumeryjskim.
Działania artystyczne towarzyszą jej od dziecka. Uwielbia wszelkie formy wyrazu, a w tatuażu najbardziej abstrakcję. Obecnie interesują ją wrażenia, emocje, formy, tekstury malowane na ciele, które powstają jako wyjątkowa kompozycja, podczas intymnego spotkania.Tatuaże tworzy od około 4 lat, najpierw w Poznaniu, teraz u nas w Studio.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy