Olo Kostko aka Organic Technoloji pasjonuje się portretami i życiem na ulicach miasta. Specjalizuje się w fotografii portretowej. Zafascynowany ludzką indywidualnością Olo posługuje się grą światła i cienia, czerni i bieli, podkreślając ‘niedoskonałości’ osoby portretowanej, ukazuje jej piękno i wyjątkowość. 

Taką serią zdjęć jest projekt ‘Raw’, przykład, w jaki sposób artysta portretuje, studiując rysy twarzy i przedstawia ukryte, zagadkowe emocje. Olo współpracuje z Ricoh Pentax Poland. Od 2019 roku pracuje nad projektem ‘Dolny Wrzeszcz Diaries’, który dokumentuje codzienne życie dzielnicy, w której mieszka.  

Jego fotografie zostały również opublikowane w książce ‘Razem 2020’, która przedstawia życie podczas pierwszego roku pandemii w Polsce. Jego prace znaleźć można na Instagramie www.instagram.com/organictechnoloji

Galeria

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Dodatkowo oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek. Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kody na swoim telefonie!