TattooCon to cykl szkoleń, wykładów oraz aktywnych warsztatów z doświadczonymi profesjonalistami z branży tatuażu stworzony specjalnie z myślą o tych o naszych wystawcach i nie tylko.

Jesteś doświadczonym tatuatorem? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie tatuażu? Jesteś menagerem, właścicielem studia, lub myślisz o jego założeniu?

Nasza strefa TattooCon jest właśnie dla Ciebie! Już teraz możecie zagwarantować sobie udział na jednym z poniższych warsztatów TattooCon w trakcie Gdańsk Tattoo Konwent.

SEMINARIUM: TATUAŻ CZARNY GRAFICZNY Z MAGDALENĄ HIPNER

Tatuatorka i założycielka Hipner Tattoo Studio w Zielonej Górze. Profesjonalnie tatuuje od 2015 roku. Specjalizuje się w czarnym tatuażu graficznym, w którym łączy ze sobą linework, whipshading, peppershading i dotwork budując rysunkowe kompozycje z wyraźnymi teksturami.

Grupowe warsztaty w formie seminarium z technik tatuażu graficznego są skierowane do osób, które mają już doświadczenie w tatuowaniu i chcą rozwijać swój warsztat. Będą prowadzone przez Magdalenę Hipner, która w trakcie wykona tatuaż w czerni.

W ciągu dnia zostanie omówiony: projekt i sposób jego przygotowania (użyty program, narzędzia, referencje); dobór odpowiednich materiałów i narzędzi do wykonania tatuażu; techniki takie jak: whipshading, peppershading, dotwork, linework 

Obserwując proces tatuowania, na bieżąco zadając pytania poznacie metody pracy Magdy.

TERMIN: sobota, 27 lipca 2024

SEMINARIUM: PRACA W KOLORZE Z CANDY INK

Laura, znana też jako Candy ink zajmuje się tatuażem od 2013 roku i prowadzi swoje studio Ink.fluence. Tworzy w stylu Neo Tradycyjnym i New Schoolowym. Jej specjalnością jest praca w kolorze. Inspirację znajduje w drobnych szczegółach codziennego życia, w architekturze, w różnych nurtach sztuki, mitologii i ezoteryce. W pracy najważniejsze jest dla niej ciągłe doskonalenie technik, zarówno w tatuażu, jak i w rysunku. Prowadzi szkolenia i seminaria. Wielokrotnie zasiadała w jury konwentów w Polsce i za granicą. Na swoim koncie ma też wiele nagród.

Zapraszamy na seminarium, podczas którego omówione zostaną najważniejsze aspekty pracy w kolorze, w stylu Neo Tradycyjnym i New Schoolowym. W trakcie spotkania z Laurą, na żywym przykładzie, dowiecie jakimi kluczami dobierać kolory, jak osiągnąć konkretne efekty i na co zwracać uwagę w trakcie pracy z kolorem. Seminarium przeznaczone jest dla osób na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym.

TERMIN: piątek, 26 lipca 2024

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy