Mamy dobrą wiadomość dla fanów reprezentantów pomorskiej sceny rapowej! Już 30 lipca na scenie Tattoo Konwent wystąpi JODA. Fani będą mogli usłyszeć na żywo jego najbardziej znane kawałki.

Joda to pomorski raper, reprezentant BORCREW, który w lutym 2019 roku wydał album pt. ORIENTORIENT. Materiał osiągnął bardzo dobrą sprzedaż i zgarnął pozytywne recenzje.  W 2020 roku Joda poszedł za ciosem wydając materiał OGARNIENTE, który był nawiązaniem i kontynuacją poprzedniego wydawnictwa. 3 single z tych albumów uzyskały złoty status: “Polskie Miami”, “Oda do hastlerki” i “Osiedlowa Lambada”. Rok później raper wypuścił album NIEPEWNE JUTRO, tym razem stawiając na dojrzałość muzyczną i tekstową. Największym echem odbiły się single “Umrę młodo” oraz tytułowe “Niepewne jutro”. Na swoim koncie ma współprace z topowymi artystami rapowymi jak Paluch, Gedz, Kizo, Szpaku, Avi, Słoń, Gibbs oraz występy na największych rapowych festiwalach jak HH Kemp, Polish HH Festival w Płocku, HH Festival Kraków, Śląski Rap Festival i inne.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy