Po entuzjastycznym przyjęciu pokazów iluzji we Wrocławiu postanowiliśmy postawić na więcej i dostarczyć Wam jeszcze więcej magii na Gdańsk Tattoo Konwent! Będzie się działo – szykujcie się na występy aż dwóch artystów, znanego Wam już AryMana oraz Piotra Denisiuka.

Kilka słów o performerach:

ARYMAN

Od ponad dekady opowiada historie za pomocą iluzji. Jest znany i ceniony w różnych środowiskach artystycznych. Jego poczynania dostrzegł Kamil Zalewski, który zaprosił go do udziału w największym przedstawieniu iluzjonistyczny w Europie „Iluzjoniści – Pierwsze Starcie” w reżyserii Janusza Józefowicza.

Jego występy można było zobaczyć w wielu telewizyjnych programach takich jak „Magicy z Ulicy” lub „Mam Talent”, gdzie doszedł do półfinału. Dawid prężnie działa również w social-mediach m.in na Tik-toku, gdzie zebrał ponad 100 tysięcy aktywnych obserwatorów, a filmy z jego magicznymi efektami osiągają milionowe wyświetlenia! Obecnie pracuje nad swoim solowym programem teatralnym, który już w 2023 będzie mieć oficjalna premierę!

PIOTR DENISIUKPiotr Denisiuk — iluzjonista, finalista X edycji „Mam Talent!”. Jego występy są połączeniem magii i rozrywki na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w pokazach skierowanych do dorosłych widzów. Najcześciej występuje na na eventach, weselach i imprezach firmowych. Współtworzy spektakl “Prestiż”, jest także twórcą portalu do nauki iluzji online: www.naukailuzji.pl, a także autorem książki o podstawach iluzji “Fundament”. Ma ponad 12-letnie doświadczenie sceniczne, dając około 100 występów rocznie.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy