Na Gdańsk Tattoo Konwent 2022 wystąpi Skinny Redhead (Kasia Zawadzka), jedna ze światowych pionierek w dziedzinie self-suspension performance’u, czyli formy sztuki wywodząca się z Shibari, japońskiej sztuki wiązania lin.

Kasia Zawadzka po raz pierwszy zetknęła się z linami w 2011 roku jako modelka. W 2012 roku zaczęła wiązać, uczęszczać na warsztaty i wreszcie, eksperymentować z podwieszaniem. Pracowała z kilkoma wiodącymi na świecie praktykami, w tym Kinoko Hajime, Saki Kamijoo, Fred RX, WykdDave, Garth Knight i Esinem.

W ciągu ostatnich 8 lat przez prawie 3 lata uczestniczyła w wielu różnych warsztatach, m.in. Ogólny rysunek i malarstwo; Pirotechnika; Projektowanie światła dla teatru; Warsztaty Tańca i Teatru; Warsztaty artystyczne Shibari.

W 2016 roku obroniła dyplom z praktyki teatru fizycznego w Edynburgu. Ma doświadczenie jako rigger i lider warsztatów linowych. Często występuje w roli modelki w projektach fotograficznych i artystycznych. Od 2016 regularnie pojawia się na scenie głównej Torture Garden Events, występowała w Torture Garden London, Edinburgh i Rzym, a także na Edinburgh Fringe Festival 2014/2015/2016, ROPE SPIRIT PRAGUE, DIVE, BOUND, BARK, ANATOMY , KELBURN FESTIVAL, MANIPULATE FESTIVAL, MODERN PANIC FESTIVAL, HIDDEN DOOR FESTIVAL. Brała udział w wielu festiwalach w całej Europie, w tym w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Seszelach, Niemczech, Francji, Grecji, Polsce, Czechach, Szwajcarii, Holandii i nie tylko.

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors