Pole dance show na najwyższym poziomie zaprezentuje Wam zjawiskowa Berenika Nienadowska-Krajewska – utytułowana tancerka, instruktorka, akrobatka.

Czy ta Pani wygląda znajomo? Mogliście oglądać ją na szklanych ekranie, gdy jako finalistka programu Mam Talent swoje umiejętności pokazywała całej Polsce. Jej show urzekło widzów i Jury, dzięki czemu zajęła zaszczytne II miejsce w konkursie! Na scenie pole dance pojawiła się w 2009 roku, od tego czasu zgarniała tytuły w zawodach regionalnych i międzynarodowych. W 2015 otworzyła własne studio pole dance i exotic.


Berenika Nienadowska zawsze daje z siebie 100% i tak jak Wy kocha tatuaże! To artystka bezkompromisowa, zakochana w stylu exotic! Taniec jest dla niej możliwością wyrażania siebie i dzielenia się emocjami, których na scenie nigdy nie brakuje. Pole dance w jej wykonaniu to sensualne show, którego nie możecie przegapić.

Na scenie Wrocław Tattoo Konwent pojawi się 4 razy! Zobaczycie:
♥ Pokaz pole art (a w nim piękno ruchu i emocje)
♥ Exotic pole (będzie kobieco, zmysłowo i gorąco 😉 )
♥ Pokaz sport (pokaz gimnastyczno-taneczny)
♥ Exotic freak-snake show (nie możecie go przegapić)


Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek! Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kodu na swoim telefonie.