Pomalowanych ciał na Tattoo Konwent nie zabraknie, ale kilka z nich zamiast tuszu, pokryje gruba warstwa farby. Zapraszamy na pokaz body paintingu wyjątkowego artysty – Mariana Folgi, który przez dwa dni tworzył będzie zjawiskowe obrazy na ciele modelek.

Marian Folga to artysta plastyk, charakteryzator, bodypainter, fotograf, reżyser teatru tańca. Na koncie ma ponad 30 wystaw z fotografii i malarstwa a także sztuk performatywnych. Wielokrotny laureat  polskich i międzynarodowych mistrzostw w bodypaintingu. Może pochwalić się honorowym członkostwem światowego towarzystwa bodypaintingu.

Uczestnik i zwycięzca nowego talent show “Usłyszcie nas”, emitowanego w telewizji TTV, w 2010 zagrał tytułową rolę w thrillerze polsko-brytyjskim Sparrow. Jest opiekunem i reżyserem teatru tańca Dyemotion, który występował już na Tattoo Konwent. Stworzył między innymi widowiska takie jak „Kokon”, „Magia Książki„,  “FLUO” i “Materia”.

Galeria

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek! Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kodu na swoim telefonie.