Tattoo Konwent to festiwal stworzony z myślą o miłośnikach tatuażu – zarówno tych wytatuowanych od stóp do głów, jak i takich, którzy dopiero szukają pomysłu na pierwszą dziarkę.

Na miejscu poznacie styl 150 tatuatorów z całej Polski. Zobaczycie jak wykonują dziary na ciałach wcześniej umówionych na sesję klientów, ale także będziecie mogli sami oddać się w ich ręce. Tattoo Konwent to unikatowa okazja, by wytatuować się u uzdolnionego artysty z drugiego krańca kraju! Możecie już dzisiaj szukać wolnych terminów – pisząc bezpośrednio do jednego z tatuatorów (aktualna lista wystawców TUTAJ) lub ogłaszając się na naszym wydarzeniu na Facebooku.

Wielu tatuatorów organizuje walk-iny, w trakcie wydarzenia. Jest więc szansa, że uda się wytatuować w trakcie imprezy, bez wcześniejszego umawiania się. Tylko po co ryzykować? Zapiszcie się na dziarki już dzisiaj i zostańcie jednym z “modeli”, który zaprezentuje swój tatuaż w trakcie konkursu na najlepsze dziary*.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy