Na Toruń Tattoo Konwent będziecie mogli podziwiać prace jednego z naszych zaprzyjaźnionych fotografów, Ola Kostko. Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających przez oba dni Konwentu.

Olo Kostko aka Organic Technoloji pasjonuje się portretami i życiem na ulicach miasta. Specjalizuje się w fotografii portretowej. Olo posługuje się grą światła i cienia, czerni i bieli. Lubi podkreślać niedoskonałości portretowanej osoby portretowanej – jego zdaniem dzięki temu pokazuje jej piękno i wyjątkowość. Serią zdjęć utrzymaną w tej konwencji jest projekt „Raw”. Fotgraf stale współpracuje z Ricoh Pentax Poland. Od 2019 roku pracuje nad projektem „Dolny Wrzeszcz Diaries”, w którym dokumentuje codzienne życie dzielnicy, w której mieszka. Jego fotografie zostały również opublikowane w książce „Razem 2020”, przedstawiającej życie w Polsce podczas pierwszego roku pandemii.

Jego prace znaleźć można na instagramie www.instagram.com/organictechnoloji

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek! Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kodu na swoim telefonie.

Sponsorzy

Partnerzy