Na Poznań Tattoo Konwent ruszamy z nową atrakcją! Zapraszamy na performance live painting, w której znani polscy artyści będą na żywo malować obrazy. W akcji zobaczymy Kubę Kujawę, WLK oraz Zappę.

Kuba Kujawa

Kuba Kujawa — urodzony w 1985r w Poznaniu, gdzie ukończył Państwowe Liceum sztuk plastycznych i Akademię Sztuk Pięknych. Po studiach poświecił się malarstwu, tatuażowi i podróżowaniu. Swoje prace wystawiał na kilku grupowych i indywidualnych wystawach w kraju i zagranicą.

Mateusz Wolski WLK

Mateusz Wolski WLK – tatuator i malarz urodzony w Jaworznie 1988. Zajmuję się kaligrafią, literami i ich abstrakcyjną formą. W tym roku minie 10 lat od kiedy zaczął swoją przygodę z tatuażem. W międzyczasie maluje i projektuje logotypy. Przez ostatni skupiał się na tworzeniu swojej pracowni i własnoręcznie ozdabianych mebli. Nie lubi się nudzić.

W słusznym celu

Obrazy stworzone podczas Konwentu będzie można wylicytować w szczytnym celu – zebrane fundusze przekażemy jednej z organizacji wspierających osoby dotknięte wojną w Ukrainie.

Udział w aukcji możliwy po zakupieniu biletu na wydarzenie.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek! Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kodu na swoim telefonie.