BULBULATORS powstał pod koniec 1989 roku, kiedy gitarzysta Artur Burak Latosiński w momencie zawieszenia działalności grupy Ramzes And The Hooligans postanowił założyć nowy punk band.

Po kilkunastu koncertach granych na terenie polskiego i czeskiego Śląska i kilku roszadach personalnych, w roku 2000 nakładem Enigmatic Records ukazał się ich pierwszy album Prawdziwe Życie. Debiutancka kaseta dała impuls do dalszego działania i sprawiła, że zespół zaistniał szerzej…

Od tego momentu minęło już sporo czasu, a Bulbulatorsi nagrali 7 kolejnych albumów, odwiedzili dziesiątki klubów i festiwali na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Francji, Anglii, Norwegii oraz Białorusi.

Obecnie kapela promuje swój ostatni album Homo Polonicus, a tworzą ją… Piotr Iglak Tohak (głos), Artur Burak Latosiński (gitara), Paweł Gruby Siegel (bas), Krzysztof Kondi Kondratow (perkusja) oraz Krzysztof Lotos Latosiński (gitara).

Więcej informacji o zespole: https://www.facebook.com/Bulbulators

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy