W skład zespołu Mapa wchodzą trzy osoby: Magda Pasierska (wokal), Piotr Adamiak (gitara elektryczna) i Paweł Rychert (elektronika). 

Magda Pasierska – jest muzykiem, wokalistką, producentem muzycznym, nauczycielem z dużym doświadczeniem pedagogicznym, konsultantem śpiewu oraz kulturoznawcą. Zaczęła swoją karierę muzyczną w 2006 roku, kiedy założyła zespół Me, Myself And I. Jesienią 2010 w trzyoosobowym składzie, z beatboxerem Piotrem Saulem wzięła udział w III polskiej edycji programu Mam talent!, emitowanego w TVN. Zespół zajął czwarte miejsce w odcinku finałowym, jednocześnie będąc uznanym m.in. przez jurora Kubę Wojewódzkiego za artystycznie najlepszych uczestników tej edycji show. 3 marca 2011 ukazał się debiutancki album grupy Takadum!, który znalazł się na trzecim miejscu na liście OLiS.

W 2017 Magda Pasierska rozpoczęła solową działalność artystyczną pod nazwą MAPA i podjęła współpracę z Agimem – jednym z najbardziej cenionych producentów muzyki elektronicznej w Polsce – znanym m.in. z Őszibarack, z którym stworzyła i opublikowała zestaw utworów pod roboczą nazwą EP1. 

26.11.2021 miał premierę nowy album Mapy – Wzywam Cię. Za master odpowiada ceniony polski producent Marcin Bors. 

Piotr Adamiak – Instrumentalista, kompozytor, producent muzyczny, znany również pod pseudonimem Piter Adams. Artysta poruszający się w wielu gatunkach muzycznych z doświadczeniem studyjnym i koncertowym.

Jako muzyk sesyjny współpracował z takimi artystami jak: Mieczysław Szcześniak, Marcelina Stoszek, Krzysztof Ivaneczko, Marta Ławska, Alicja Kalinowska, Wojciech Dereń. 

Paweł Rychert – wrocławski kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista, znany m.in. z produkcji Psychoteatr.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy