Wyobraźcie sobie zwyczajną, nudną domówkę, gdzie wszyscy siedzą rozmawiając o pogodzie, popijając przy tym malinowe piwo. W pewnym momencie z impetem wpada do nich koleś, który oblewa ich wszystkich tanim szampanem, krzycząc „nadszedł czas na zabawę” i puszcza z głośników muzykę, przy której ciężko nie dostać zastrzyku energii. Tak niektórzy opisują „Black Stocking”.

Black Stocking gra od 2020 w składzie:
Paweł Pakulski – bębny
Paweł Drobniewski – bas
Szymon Wojewoda – gitara
Sebastian „Szpaku” Szpakowski – gitara
Patryk „Długi” Gryszczyk – wokal


W 2021 zespół wypuścił Ep, którą można znaleźć na praktycznie każdej platformie streamingowej. Znajdziecie tam refreny wpadające w ucho w połączeniu z melodyjnymi rock’n’rollowymi riiffami i szczere teksty uderzające w serducho. Aktualnie zespół pracuje nad swoją płytą, która ukaże się na początku przyszłego roku.


Dobra wiadomość – nie musicie czekać, aby posłuchać ich twórczości, która pojawi się na krążku. Przychodząc na koncert możecie pobawić się przy nowych numerach, takich jak „Fuego”, „Just a life” i wiele innych, których jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy