Odwiedzających katowicki Tattoo Konwent czekają niesamowite emocje! Jednym z performerów prezentujących swoje umiejętności na naszej scenie będzie fakir Testa. Połykanie mieczy i ognia i stąpanie po potłuczonym szkle to tylko niewielka część tego, co przygotował specjalnie na tę okazję!

Testa to hiszpański przedstawiciel odradzającej się w ostatnim czasie sztuki fakirów. Od 2003 roku odkrywa i przekracza coraz dalsze granice ludzkiego ciała, zachwycając przy tym swoją widownię w różnych zakątkach świata. Fakir Testa z dumą nosi tytuł pierwszego połykacza mieczy w Hiszpanii, a także zdobywcy rekordu Guinnessa w najszybszym przejściu przez 10-metrowy odcinek wyłożony ostrymi mieczami.

Swoje show prezentuje w teatrach, w czasie festiwali a także podczas konwencji tatuażu w wielu krajach. Fakir Testa brał udział w najbardziej rozpoznawalnych produkcjach telewizyjnych, takich jak America’s Got Talent, Got Talent Spain czy Got Talent Romania. Jego sztuka to połączenie talentu, precyzji i ciekawości, która prowadzi go przez całe artystyczne życie.

W czasie swoich występów Testa wykorzystuje techniki takie jak połykanie mieczy, leżenie na łóżku z gwoździ, połykanie ognia czy nawet zatrzymanie bicia serca! W czasie performance’u często angażuje swoją widownię do aktywnego uczestnictwa – każdy ma więc szansę pomóc Fakirowi w przeprowadzeniu jedynego w swoim rodzaju widowiska!

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy