Tatuaż do konkursu zgłosić może każdy uczestnik Tattoo Konwent. Nagrody przyznawane będą w 10 kategoriach konkursowych. 5 konkursów odbędzie się w sobotę, kolejne 5 w niedzielę.

Sobota

Niedziela

  • Najlepszy Tatuaż Mały
  • Najlepszy Tatuaż Realistyczny
  • Najlepszy Tatuaż dla Debiutantów
  • Najlepszy Tatuaż dwudniowy & kolaboracje*
  • Tatuaż II dnia Konwentu *

* Tatuaże w tych kategoriach musicie wykonać w trakcie trwania festiwalu.

Tatuaże należy zgłaszać w działającym w trakcie imprezy punkcie INFO, który znajdować się będzie w strategicznym miejscu na terenie festiwalu. Należy zrobić to najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem danego konkursu (prosimy zrobić to jak najwcześniej). Jeden tatuaż można zgłosić tylko w jednej kategorii. Po zgłoszeniu, zgłaszający otrzyma numerki odpowiedniego koloru, oznaczające rodzaj kategorii i kolejność w wyczytywaniu przez prowadzącego. W trakcie trwania konkursu model powinien pojawić się na scenie i zaprezentować swój tatuaż JURY (a także publiczności). Tatuaże oceniane są pod kątem zgodności z kategorią oraz pod kątem artystycznym, kompozycyjnym i technicznym. Nagrody za I, II i III miejsca w danej kategorii przyznawane będą od razu po zakończeniu każdego konkursu. Zwycięscy zostaną nagrodzeni kunsztownie i ręcznie wykonanymi statuetkami. POWODZENIA!

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Dodatkowo oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek. Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kody na swoim telefonie!

Sponsorzy

Partnerzy