Powygina Cię od samego oglądania 😉 LUQO to performer specjalizujący się w ekwilibrystyce oraz kontorsjonistyce. Nie masz pojęcia co to jest? Przyjdź na Katowice Tattoo Konwent i zobacz na własne oczy.

EKWILIBRYSTYKA to dziedzina, która obejmuje balansowanie, zachowanie równowagi ciała w warunkach i pozycjach celowo utrudnionych. 

KONTORSJONISTYKA natomiast jest dziedziną, w której prezentuje się możliwości ciała z zakresu rozciągnięcia, gibkosci, mobilności stawów oraz wytrzymałości. 

LUQO, który występuje na scenie od lat i od lat eksperymentuje ze swoim ciałem jest jedynym w swoim rodzaju performerem. Niektóre z figur, które prezentuje, wykonuje jako jedna z nielicznych osób na świecie. 

Na Tattoo Konwent zaprezentuje swoje choreografie i możliwości, starając się zaskoczyć widzów i przesunąć granice ich wiedzy na temat możliwości ludzkiego ciała!

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Dodatkowo oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek. Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kody na swoim telefonie!